Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 30.10.2015 15:01

'da facia böyle önlendi

Teröristler tarafından 'da askerin geçişi sırasında patlatılmak üzere menfeze yerleştirilen patlayıcı fark edilerek imha edildi.

Az kalsın facia olacaktı!
'da teröristler tarafından güvenlik güçlerinin geçişi sırasında patlatılmak üzere bir , nın dikkati sayesinde erken fark edilerek, olası bir faciaya neden olmadan imha edildi.

Edinilen bilgilere göre, bir grup terörist tarafından Diyarbakır'ın Silvan ilçesi ile Batman karayolundaki bir menfeze, güvenlik güçlerinin geçişi sırasında patlatılmak üzere el yapımı patlayıcı yerleştirildi. Bölgede, mayın ve patlayıcı arama faaliyeti yapan jandarma ekiplerinin dikkati sayesinde bulunan patlayıcı, bomba imha ekipleri tarafından, geniş güvenlik önlemleri alınıp, yol trafiğe kapatıldıktan sonra kontrollü bir şekilde patlatıldı. Patlamanın şiddeti nedeniyle karayolunda tahribatlar oluştu.

Bölgede, teröristlerin yakalanması amacıyla çok yönlü çalışma başlatıldı.

kalan karakter 1000

efe han efe han

buraya bu bombayı koyan karektersiz hainlerin kürtlükle alaksı yok.bunlar başka ülkelere uşaklık yapan satılık insan artıkları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.10.2015 00:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.