Bugünkü
Takvim

'den işçilere zulüm!

'li belediyelerin taşeron işçilere zulmü devam ediyor. CHP'li , eylem yapan işçileri zabıtalara dövdürdü...

  • Güncel
  • 30.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 30.10.2015 18:44
ABONE OL
CHP'den işçilere zulüm!
'li 'nde taşeron olarak çalışan bazı işçiler, yaşanan haksız işten çıkarmalar nedeniyle bir süre önce açlık grevine başlamıştı.

CHP'Lİ BELEDİYE İŞÇİLERİ DÖVDÜRDÜ
Belediye önünde çadır kurarak eylemlerine devam eden işçiler, Silivri Belediyesi'ne bağlı zabıta ekiplerinin saldırısına uğradı.İŞÇİ FENALAŞIP YERE YIĞILDI
Yaşanan arbedede zabıtalardan yiyen bir işçi ise bir anda fenalaşarak yere yığıldı. Bayılan işçiye müdahale için olay yerine ambulans geldi, görevliler işçiye ilk müdahaleyi yaptı.


kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Kılıçtaroğlu taşeronu böyle bitirecek döverek.Bakın ataşehir buz rezidanstan sonra yolsuzlukla ilgili etrafa tek bir çamur atıyormu,gezide manyelle yeşili kesiyorlar diye bağırdılar yalovada diktatörlük kurup hem Gazi Mustafa Kemalin diktirdiği yüzlerce asırlık ağacı kestiler ve şimdide incelerin muharreimin konuşmasına izin vermeyen adamın ekmek teknesini kapattılar.tanal denilen vekilleri her sabah kaos için bazen legbt maskesi,bazen pkk maskesi,bazen föte maskesi ile yapmadığı şaklabanlık kalmadı,nasıl vekil olduğunuda bir anlatsa,araştırın görürsünüz.Bunlar Atamızın sırtından inmezler lakin Atamızın ve Kahraman Şehitlerimizin çizdiği Misak-ı Milli sınırlarını sadece deniz kıyısı ve Ankaranın sınırı görürler ve öteye gidemezler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.10.2015 17:00
saygı saygı

Vay benim sosyal demokrat chp zihniyetime bak.Hanı babalar insan hakları nerde.Sizler hep
sözde işçinin yanında oldunuz hiç bir zaman özde işçinin yanında olmadınız.Bunun içinde hhiç bir seçimi kazanamadınız yine yarın sizin için hüsran var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.10.2015 16:38
mehmet mehmet

bunlar iktidara gelsin kendilerinden olmayana su bile vermezler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 31.10.2015 07:28
ismail ismail

Chp 1940 larda ki gücü olsa dipçik bile kullanır. Şimdi çıkmış sosyal adaletten hukuktan bahsediyorlar. Kılıçdaroğlu çıkmış başbakan geç sin karşıma televizyonda program yapalım diyor. Ben de diyorum ki sayın kılıçdaroğlu çık televizyona karşına da Kadir Mısıroğlunu al chp tarihi ile ilgili bir program yap ta görelim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 30.10.2015 19:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.