Bugünkü
Takvim

Paralel medya bu manşeti çabuk unuttu

Mahkeme kararı ile kayyum atanan 'nün finans destekçisi Koza-İpek grubunun gazetesi Bugün'ün 'basın özgürlüğü olmadığı' iddiasını, Ergenekon kumpası sürecindeki attığı bir manşet yalancı çıkarttı. Ergenekon kumpası sürecinde attığı "Basın kadar yargı da hürdür" manşeti FETÖ'nün amaçlarının basın özgürlüğü olmadığını bir kez daha ortaya koydu.

  • Güncel
  • 29.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.10.2015 12:46
ABONE OL
Paralel medya bu manşeti çabuk unuttu
ATV ekranlarında 'un sunumu ile yayınlanan Kahvaltı Haberleri programında nin Ergenekon kumpası sürecinde gazetecilerin bir bir tutuklandığı dönemde attığı "Basın kadar yargı da hürdür" manşeti izleyicilerle paylaşıldı.Melih Altınok, Bugün gazetesi çalışanları ve yöneticilerine "Madem kara para aklamadınız, insanların himmet paralarını cebe indirmediyseniz, madem terörü finanse etmediniz neden patronunuz yurtdışına kaçtı. Bırakın yargı kararını versin" şeklinde seslendi.




kalan karakter 1000

izlenimler izlenimler

NAMAZINIZ Niyaziniz DIREGINIZ bu muydu.Neden yikildiginizi anliyormusunuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 29.10.2015 14:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.