Bugünkü
Takvim

heyeti ile görüştü

'den istifa eden avukat Mir Sedrettin Karahan, HDP'nin Amerika'da ziyaretinde 'in en önemli finans lobisiyle görüştüğünü ve bu görüşmeden sonra 'in eylemler yapmaya başladığını açıkladı.

  • Güncel
  • 29.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 29.10.2015 12:08
ABONE OL
HDP heyeti Yahudi lobisi ile görüştü
üyeliğinden istifa eden avukat Mir Sedrettin Karahan, "HDP heyeti, 'İftira ve Karalamaya Karşı Mücadele Birliği' adlı yle görüştü. Bu lobi, 'in önemli bir finans lobisidir. Böyle bir lobiyle bir partinin görüşmesinin amacı ne olabilir?" dedi.

Karahan, bir otelde düzenlediği basın toplantısında, HDP'nin bir süre önce gerçekleştirdiği Amerika ziyaretinde önemli bir görüşme yaptığını savundu.

"HDP heyeti, 'İftira ve Karalamaya Karşı Mücadele Birliği' adlı Yahudi lobisiyle görüştü. Bu lobi, İsrail'in önemli bir finans lobisidir. Böyle bir lobiyle bir partinin görüşmesinin amacı ne olabilir? Bunu kim organize edebilir? Bu, Paralel Yapı'nın Yahudi lobisiyle olan ilişkilerini ve bu görüşmeyi bu yapının ayarladığının açık bir göstergesidir. Bu görüşmeden sonra eylemler yapmaya başladı. DAEŞ'in kurucu Mossad yani İsrail'dir" diyen Karahan, böyle bir ortamda bir siyasi partinin böyle bir lobiyle görüşmesinin manidar olduğunu vurguladı.

'FETÖ, KÜRT SORUNUNUN ÇÖZÜMÜNÜ ENGELLEYEN ADIMLAR ATTI'
Karahan, Paralel Devlet Yapılanması'nın, Kürt sorununun çözümünü engelleyen adımlar attığını ve reformları engellemeye çalıştığını söyledi.

Karahan, "MİT ve KCK operasyonları bunun en önemli göstergesidir. İttihat Terakki uzantısı olarak gördüğü bu yapıyla HDP ittifak yaptı ve ardından ortaklaşa ülkeye karşı eylemlere giriştiler. Şırnak'ta bir cenazenin zırhlı aracın arkasından sürüklenmesi ve bunun servis edilmesi de bunun bir parçası. Bundan sonra da bu yapının ortaklığıyla böyle eylemler yapılacaktır. Bunun temelinde tamamen hükümeti zora sokacak politikalar yapmak vardır" ifadesini kullandı.

Karahan, hükümetin DAEŞ'e yardım ettiği iddialarının da bunun bir parçası olduğunu savundu. Karahan, HDP"nin Çözüm Süreci'nde tek aktör olmak istediğini, bunu "HDP'nin samimiyetsizliğinin göstergesi" olarak değerlendirdiğini aktardı.

kalan karakter 1000

bayraktar bayraktar

HAÇLI KEFERELERİ. BELANIZI ER GEÇ BULACAKSINIZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2015 23:42
apache apache

yani adam diyorki IŞIK israil malı, adam diyorki FETÖ israile hizmet ediyor, doğru mu yanlış mı bilemeyiz...
HDP den istifa etmiş bile olsa onlarla ilişkisi olan kimseye inanamayız

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2015 23:24
Kadir Sahinoglu Kadir Sahinoglu

her Zaman derim...düsman...Atinada-Sofyada deyil....onlar belli inkarda etmiyorlar.....BIZ icimizdeki düsmanlardan korunmaliyiz....onlari o saklandiklari...makamlarin altindan bulmamiz sart....onlar her kiyafete girerler..

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 29.10.2015 15:31
BU VATAN KİMİN BU VATAN KİMİN

Pkk dan ne beklenir onlara da bu yakışır gerçekten kürt olanlar nerede acaba merak ediyorum. Onlar kendilerini bir ermenilerden birde yahudilerden ayırmaları lazım değilmi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır1
cevapla 29.10.2015 14:11
masal degil gercek masal degil gercek

SIYONIST Dünya düzeni şeytanin FITNE cocuklari SAZ calan frankensteinler
DON Feto Zombileri, Deaş Kanniballeri .Yoktur birbirlerinden farklari

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır1
cevapla 29.10.2015 14:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.