Bugünkü
Takvim

Paralelin imdadına yine Doğan medyası koştu

Koza-İpek Holding'e atanmasıyla paralel örgütün başlattığı provokasyona de ortak oldu. Yalan haberlerle paralel örgüte destek olan Hürriyet, Doğan medyası-FETÖ işbirliğini ortaya koydu.

  • Güncel
  • 28.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.10.2015 13:26
ABONE OL
Paralelin imdadına yine Doğan medyası koştu
İpek Medya Grubu'na atanmasıyla ilgili haberleri manşetten duyuran Gazetesi, duyurduğu bilgilerle paralelin yeni cephesi oldu. Konuya sitesinde geniş yer veren gazete, aslı olmayan haberlerle paralel medyanın yayın organlarına açık destek verdi.

İpek Holding önünde toplanan grubun, kayyumun girişini engellemeye çalışmasını görmezden gelen gazete, haberi "Bina önünde bulunan gruba polis müdahalesi" diye verdi. Ayrıca kayyumların yayını kestiğini iddia eden Hürriyet, bunun üzerine ekranda kamu spotu geçtiğini aktardı.Öte yandan, Hürriyet Gazetesi kayyum atamasıyla ilgili bir açıklama yaptı. Olayın "tarihe geçeceğini" belirten açıklamada, "Türkiye'nin bilinen bir holdingine terör örgütünü desteklediği ve muhtelif işlemlerinde usulsüzlük yaptığı iddialarıyla kayyum atanması ve ardından bu holdingin bünyesindeki 22 şirketin yönetimine el konulması, ülkemizde demokrasi, hukuk devleti ve ekonominin geleceği açısından pek çok vahim problemi barındıran bir tasarruf olarak tarihe geçecektir" denildi.


kalan karakter 1000

gökcebeyden gökcebeyden

Güzel ..Yalan medya dayanismasi. Bir ülkede savcilar ve polisler ,dogan ve fettan cetesi kadar cesur olmadikcA O ÜLKEDE KURTULUS ZORDUR: Ismet inönü.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2015 01:08
METİJ METİJ

DOĞAN HOLDİNGE ERGEÇ EL KONACAKTIR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2015 22:24
METİJ METİJ

AYDIN DOĞAN TÜM MALVARLIĞINI KAYBEDECEKTİR CEZAEVİNE GİREBİLİR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2015 22:24
sinan sinan

sıranın size geleceğinden mi korkuyorsunuz ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2015 22:03
Taner Taner

Bu doğan medyası yıllardır hep siyaseti yönetti, başkan getirdi başbakan indirdi. artık yeter kardeşim. ülkenin siyaseti bir gazeteye mi bağımlı kalacak. kapatın hepsini siyaseti siyasiler yapsın, Aydın doğan çok biliyorsa gitsin koysun adaylığını .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.10.2015 18:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.