Bugünkü
Takvim

Hürriyet'in 'Lama'sı

ABONE OL
Hürriyet'in 'Lama'sı
Yerli elektrikli otomobil üretilmesi konusunda Hürriyet gazetesinin yürüttüğü kara kampanyada ilginç gelişmeler ortaya çıktı. Hürriyet'in 22 Ekim'de yayınladığı "Saab sert çıktı: Markamızı artık telaffuz etmeyin" haberinin yalan olduğu Saab yetkilisi tarafından dile getirilirken, habere kaynak olarak gösterilen ve "Amerikalı" olduğu belirtilen gazeteci Kenny Lama'nın da eski Hürriyet çalışanı olduğu ortaya çıktı. Hürriyet, dün yayınladığı haberde ", Türkiye'de uzun yıllar yaşamış. Hürriyet'te de görev almış dolayısıyla ABD vatandaşı ama çok iyi derecede Türkçe biliyor" denilerek, durumu itiraf etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.