Bugünkü
Takvim

Görevini yapan polise paralel engel

FETÖ'nün finans ayağı İpek-Koza Holding'e kayyum atanmasına ilişkin tebligatı getiren polisler paralel yapı mensupları tarafından engellendi.

  • Güncel
  • 27.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.10.2015 14:56
ABONE OL
Görevini yapan polise paralel engel
Mecidiyeköy'deki Kanaltürk binasına ve Merkezi Ankara'da olan İpek Grubu'na kayyum atanmasına dair tebligatı getiren görevliler, bina önünde toplanan paralel yapı mensuplarınca tartaklandı. Görevlileri içeri almayan paralel yapı mensupları, tebligatın yapılmasına izin vermedi.Daha önceki davalarda olduğu gibi yine paralel yapıya mensup kadınlar görevini yapmakta olan polislere beddua etti. CHP Milletvekili Mahmut Tanal da polislerin görevini yapmasını engellemek için polislere set kurdu.

MHP Milletvekili Celal Aydın da Paralel Yapı'nın kapısına siper olup polisin görevini yapmasına engel olanlardan biri.Beşiktaş Belediye Başkanı da Paralel Yapı'ya siper olan CHP'liler arasında.Nazlı Ilıcak polislerin görevini yaptığı sırada Cihan mikrofonunu eline alarak vatandaşları provoke etti.Hasan Cemal de çevrede toplanan vatandaşı tahrik etmek için hükümeti hedef aldı.

kalan karakter 1000

enar enar

Bu bizim ibret alma ve eğlenme şansımızdır. Çünkü bu kadar soytarı aynı yerde ve aynı zamanda kolay kolay bir araya gelmez. Gülelim, geçelim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.10.2015 23:11
Turgut Turgut

Bunlar böyle yaptikca millet de bunlara ne diyor biliyormusunuz? Bunlar baskalarinin parasi ile Demokrat ve Özgürlükcü oluyor savunduklari özgür ve Demokrat olmasada.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.10.2015 22:15
Şenol Şenol

MHP orda ve onların yanında ne işi var ????????????Ülkücü kardeşim ben uyandim geçici olarak MHP oy yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.10.2015 22:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.