Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 27.10.2015 12:36

Erdoğan lara ikram etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan lar için verdiği öğle yemeğinde muhtarlara kendi eliyle ikram etti.

Erdoğan kendi eliyle muhtarlara aşure ikram etti
, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Afyonkarahisar, Ankara, Ağrı, Ardahan, Bingöl, Çanakkale, Kars, Trabzon, Rize, Bayburt, Antalya, Şanlıurfa ve İstanbul'dan gelen larla "13. Muhtarlar Buluşması"nda bir araya geldi.

AŞURE DAĞITTI
Programın ardından muhtarlar için öğle yemeğine veren Erdoğan, Muharrem ayı dolayısıyla dağıttı. Bal kabağı içinde servis edilen aşureyi sıraya giren muhtarlara ikram eden Erdoğan, "Aşuremiz mübarek olsun, afiyet olsun" dedi. Erdoğan, muhtarların bulundukları illere selam göndermeyi de unutmadı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.