Bugünkü
Takvim

Dövdükleri çocuğun kanıyla yazdılar!

Siirt'te bir grup, dövdükleri küçük çocuğun kanıyla yazarak sosyal medyadan paylaştı.

  • Güncel
  • 27.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.10.2015 12:27
ABONE OL
Dövdükleri çocuğun kanıyla HDP yazdılar!
diye bir 'li sayfada hesabından paylaşılan fotoğraf görenlerin kanını dondurken, PKK ve siyasi uzantısı HDP'nin gerçek yüzünü bir kez daha ortaya çıkardı.

Siirt Gençlik Mekânı adlı Hesap tarafından paylaşılan görüntü tepkilere neden oldu.

Öte yandan görüntünün nasıl elde edildiği de ortaya çıktı. İddialara göre, bir grup PKK yandaşı tarafından köşeye sıkıştırılan küçük yaşlardaki çocuk, dövüldükten sonra çocuğun burnundan akan kanla HDP yazısı yazıldı.

Çocuğun grup tarafından dövüldükten sonra F.K. adlı kişinin çocuğun kanıyla HDP yazdığı belirtildi.

Öte yandan paylaşılan görüntüde burnundan kan akan çocuğun kemerinin açık olması omzunda başka bir elin görülmesi dikkat çekti.
Sürekli paylaşımlarda bulanan Siirt Gençlik Mekân 56 hesabının, fotoğrafın paylaşılmasının ardından dondurulduğu öğrenildi

kalan karakter 1000

hikmet hikmet

Bunlar ıslah olmaz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 27.10.2015 14:09
Reiss Reiss

Allah ıslah etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 27.10.2015 13:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.