Bugünkü
Takvim

Katliam!

ABONE OL
Katliam!
İzmir Konak ı'nda önceki gün akıllara durgunluk verecek bir olay yaşandı. Bir bankanın para taşıma aracı meydana hızlıca girdi. Meydanda araca alışkın olmayan ve havalanmaya fırsat bulamayan güvercinleri ezerek katletti! Meydanda çok sayıda kişinin gözü önünde meydana gelen bu olay tepkilere neden oldu. Kuş yemi satıcıları şoförün meydanda o kadar geçecek yer varken aracı kuşların üzerine sürdüğünü iddia etti. Tepkiler üzerine şoförün, "Ne var, insan mı ezdik" dediğini öne süren çevredekiler, bağırışmalar üzerine aracın durmadan yoluna devam ettiğini belirtti.

kalan karakter 1000

Vicdan Vicdan

Bu kişiye yargıda hayvanları katletme cezası verilmelidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.10.2015 11:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.