Bugünkü
Takvim

'nın tehdit ettiği meydan okudu

Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi ı Kadir Güntepe, terör örgütünün hedefi oldu. İstihbarat raporlarında teröristlerin "Biz onun için büyük bir program hazırlıyoruz" dedikleri öne sürüldü. Korkmadığını ifade eden Kaymakam Güntepe, facebook hesabından da açık adresini yazarak, "Azıcık yüreğiniz varsa siz de açık kimliğinizle adresinizi yazarak mesaj atın" diye yazdı.

  • Güncel
  • 25.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.10.2015 20:25
ABONE OL
PKK'nın tehdit ettiği kaymakam meydan okudu
Son dönemlerde yaptığı çalışmalarla ve sosyal medyadaki mesajları ile gündeme gelen Şırnak'ın Beytüşşebap ı Kadir Güntepe, terör örgütünün hedefinde yer aldı. Daha önce twitter hesabından 'Karayılan'ın çıkamazsınız dediği yere hakim, savcı ve komutanlarımız hep beraber çıktık' diyerek bölgede görev yapan askerlerle birlikte çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Kaymakam Güntepe, istihbarat raporlarına göre PKK'lı teröristler tarafından "Biz onun için büyük bir program hazırlıyoruz" diye tehdit edildi.'AZICIK YÜREĞİNİZ VARSA'
Suikast planı deşifre edilen PKK'lı teröristlere Kadir Güntepe sosyal paylaşım sitesi facebook hesabından cevap verdi. Sosyal medyaki sahte hesaplar üzerinden de ölüm tehditlerine ve hakaretlere maruz kaldığını ifade eden Kadir Güntepe facebook hesabından şöyle dedi: "Son olarak sahte hesaplarla yurt dışından mesaj yazıp, bana hakaret eden ve ölümle tehdit edenlere de birkaç sözüm var! Benim adresim belli. Ben Beytüşşebap'tan size yazıyorum! Azıcık yüreğiniz varsa siz de açık kimliğinizle adresinizi yazarak mesaj atın."

kalan karakter 1000

Vatansever Vatansever

Helal sana kaymakamim PKK nin her tarafi ates olsa nereyi yakar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 26.10.2015 12:50
hc murat hc murat

allah senden razı olsun,kadir kardeş.rabbim seni ve senin gibi düşünüp yaşayanları korusun.ve sayılarımızı çoğaltsın inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 26.10.2015 11:36
Vatandaş Vatandaş

Terörü sıfırlamak için,daha önce kapatılanlarla birlikte,çok sayıda özel tim polisi yetiştiren polis özel harekat okulları açılmalıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 26.10.2015 11:35
İnşallah İnşallah

Bravo kaymakamımıza vatanımızın bir santimetre karesinde bile bir tek terörist ve terör olayı barınamayacak yaşayamayacak şekilde kaymakamlarımızla valilerimizle katı güvenlik önlemleri alınmış şekilde teröristleri ve terörü ülkemizden tamamen yok etmeliyiz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 26.10.2015 11:31
Bilge Bilge

Helal sana kadir kardeşim. İşte ideal bir müslüman Türk yönetici böyle olmalı. Alnından öpüyor ve seni Allaha emanet ediyorum. Rabbim seni korusun

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 26.10.2015 11:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.