Bugünkü
Takvim

Tetikçiye hakaret davası

'ın tetikçisi hedef göstermiş, yazar saldırıya uğramıştı. Dava açan savcı, Hakan'ın 2.5 yıl hapisle cezalandırılmasını istedi

  • Güncel
  • 24.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.10.2015 01:08
ABONE OL
Tetikçiye hakaret davası
SABAH'ın haberine göre; Aydın Doğan'ın gazetesi 'in tetikçi yazarı Coşkun'a, yazar 'a hakaret suçundan 3 aydan 2.5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Köşesinde, ağır ithamlarla Latif Erdoğan'ı hedef gösteren Ahmet Hakan hakkında hazırlanan iddianame, mahkeme tarafından kabul edildi. Ahmet Hakan Coşkun, 14 ve 15 Mayıs 2015 tarihli yazılarında, "Latif Erdoğan, seni yeryüzünün en alçak, en şerefsiz, en haysiyetsiz insanı ilan ediyorum. Bugün Latif Erdoğan gibi iftiracılıktan iftiracılığa koşan aşağılık tipler" ifadelerini kullanarak, açıkça yazarı hedef gösterdi. Latif Erdoğan'ın şikayeti üzerine Ahmet Hakan hakkında, Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'nca "zincirleme hakaret" suçundan dava açıldı. Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı'nca yürütülen soruşturma sonucunda hazırlanan iddianame, 2. Asliye Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi.

kalan karakter 1000

yasin yasin

Ahmet hakan yakında halk tv de işe başlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 24.10.2015 10:33
mustafa bozkurt mustafa bozkurt

Latif Doğan için, hakaret babında Hakan efendinin kullandığı çirkin sözleri Aslında kendini ifade etmiştir. Babası yaşındaki birine bu kadar saygısızlık eden bence tetavi olması lazım

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 24.10.2015 10:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.