Bugünkü
Takvim

Öldüren ihmal

ABONE OL
Öldüren ihmal
Konya'da erkek hemşirenin skandal ihmali 1 aylık bebeği canından etti! Zeynep (20) ve Ubeydullah Şerbetçi çiftinin (24), Ağustos ayında Yasir adındaki erkek çocukları dünyaya geldi. Akciğerleri gelişmediği için yoğun bakıma alındı. 14 gün sonra iyileşti. Anne, oğlunu hastanede emzirmeye başladı. Ancak, bir gün sonra bebeğin boğazında şişlik ve beyaz bir bez olduğu görüldü. Doktorlar, Yasir'in boğazından ıslak mendil çıkardı. Yemek borusu yırtılan , 31 günlükken öldü. Polis, 3 hemşirenin ifadesini aldı. Sorumlu hemşire Musa Gündüz, (20) "Bebek kustu. Temizlerken mendil boğazına kaçtı. Çıkartamayınca öylece bıraktım" dedi. Bunun ardından da tutuklandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.