Bugünkü
Takvim

"Daha adaletli bir dünya için yola çıktık"

, daha adaletli bir dünyanın tesisi için manevi değerlerine bağlı, hayatını buna göre şekillendiren genç kızlar yetiştirme noktasında yola çıktıklarını bildirdi.

  • Güncel
  • 24.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.10.2015 21:28
ABONE OL
Daha adaletli bir dünya için yola çıktık
Akalın, Türkiye Gençlik ve Eğitme Hizmet Vakfı Hatice Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'nun açılış töreninde yaptığı konuşmada, vakfın faaliyetlerine destek olan işadamlarına ve dualarıyla kendilerini yalnız bırakmayan vatandaşlara teşekkür etti.

Daha adaletli bir dünyanın tesisi için manevi değerlerine bağlı, hayatını buna göre şekillendiren genç kızlar yetiştirme noktasında yola çıktıklarını dile getiren Akalın, bu bilinçle çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

1996 yılından beri çıktıkları kutlu yolculuklarında her geçen gün büyüdüklerini belirten Akalın, Gaziantep'te açılan yeni yurtlarla birlikte 800 öğrenciye daha kucak açtıklarını vurguladı.

Yurt dışındaki faaliyetlerini de genişleteceklerini aktaran Akalın, vakıf olarak her geçen gün yurt içinde ve dışında büyümeye devam edeceklerini kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.