Bugünkü
Takvim

Koç ve 'ye çalışıyor!

Koç ve grupları, Gölge Adam’da kendilerine hakaretler yağdırarak şantaj yapan Ertuğrul Akbay’ın gazetesine, Gezi olaylarından bu yana trilyonlar akıtıyor. Sözcü’nün ilan gelirinin yaklaşık yüzde 22’sini, Koç ve Sabancı grupları karşılıyor.

  • Güncel
  • 23.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.10.2015 11:33
ABONE OL
Koç ve Sabancı Sözcü'ye çalışıyor!
Fethullah Gülen terör örgütünün AK Parti hükümetine kurduğu tuzakta Aydın Doğan medyasıyla birlikte 'lük yapan Ertuğrul Akbay, Türk basın tarihinin yakından tanıdığı bir isim. Ertuğrul Akbay, 1990'lı yıllarda ANAP'a rakip olarak gördüğü herkese hakaretler yağdıran bir medya patronuydu.
KOÇ VE SABANCI'DAN ŞANTAJLA REKLAM İSTEDİ!
Ertuğrul Akbay'ın iftira ve şantaj gazetesi Gölge Adam, ilk çıktığı yıllarda Turgut Özal'dan aldığı destekle kamu kurumlarından aldığı ilanlarla ayakta durdu. Ancak Özal'ın siyasette kan kaybetmeye başlamasıyla birlikte ekonomik darboğaza yakalanan Gölge Adam'ın patronu Ertuğrul Akbay, gazetesine ilan vermeyen işadamlarına saldırmaya başladı. Önce planlamasında Gölge Adam'ı almayan reklam ajanslarının aleyhinde haberler yaparak yıpratma kampanyası başlatan Ertuğrul Akbay, ardından da Koç ve grupları başta olmak üzere, büyük holdinglere şantajlar yapmaya başladı. Haftalık Gölge Adam'ın manşetlerinden köşe yazılarına kadar hemen bütün sayfaları, işadamlarına ipe sapa gelmeyen ithamların yer aldığı haberlerle piyasaya çıkıyordu.90'LARDA SAĞCI, BUGÜN SOLCU
Gölge Adam'la, nemalandığı siyasetçilere muhalefet edenler ile gazetesine ilan vermeyenlere şantaj yapan Ertuğrul Akbay ile oğlu Burak, bugün de Sözcü gazetesinin sahibi. 90'larda Özalcı, yani merkez sağcı olan Ertuğrul Akbay, 2000'lerde solcu oldu, yüzde yüz CHP destekçiliğine soyundu. Ertuğrul Akbay ile oğlu Burak bugün de paralel yapı ve onun güdümündeki CHP'ye sırtlarını dayayıp, Yeni Türkiye'nin değerlerine, yeni gazeteleri Sözcü ile küfrediyorlar.DARBECİ ZİHNİYETİ BESLİYOR!
Ertuğrul Akbay ile oğlu Burak, eskiden olduğu gibi bugün de çıkarları için, daha çok para kazanmak için Türkiye'ye ihanet etmeye devam ediyorlar. 12 Eylül ve 28 Şubat dönemlerinde darbeci kimlikleri ispatlanmış bütün eski tüfek solcu, yeni Türkiye karşıtı yazarlar, her gün Sözcü'de, Türkiye'nin kazanılmış bütün değerlerine hakaretler yağdırıyorlar.SÖZCÜ'NÜN EN BÜYÜK DESTEKÇİLERİ...

Türkiye'nin iflah olmaz medya şantajcısı Ertuğrul Akbay ile darbe çığırtkanı yazarlarının sponsorları ise Gezi süreci ile 17-25 Aralık darbe girişiminden sonra gerçek kimlikleri deşifre olan ünlü holdingler. Fethullah Gülen'in Paralel terör örgütüne de her türlü maddi manevi desteği sağlayan holdinglerde başı, Koç ve Sabancı çekiyor.GEZİ'DEN SONRA BARIŞTILAR
Türkiye'nin en büyük holdingleri olan Koç ve Sabancı, Gezi Parkı'nda ağaçlar bahane edilerek Türkiye'nin kaosa sürüklenme girişiminde ve Fethullah Gülen örgütünün 17-25 Aralık ihanetinde suçüstü yakalanmışlardı. Asıl şaşırtıcı olan, Koç ve Sabancı gruplarının, 1990'larda kendilerine şantaj yapan Ertuğrul Akbay'ın gazetesi Sözcü'ye verdikleri ilan desteği… Koç ve Sabancı'nın, şantajcı Ertuğrul Akbay'la Gezi sürecinde barıştıkları, ortak paydası yeni Türkiye'ye ihanet olan AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığında buluştukları belirtiliyor.BABALARI DİRENDİ ONLAR İHANET ETTİ!
Rahmetli Vehbi Koç ile Sakıp Sabancı, gazetesine ilan vermedikleri için kendilerine savaş ilan eden karanlık adam Ertuğrul Akbay'a boyun eğmemişlerdi. Ancak hem Koç, hem de Sabancı'nın varisleri, yeni Türkiye'ye ihanet amacıyla kurulan komploların merkezindeki Sözcü'yü yaşatmak için yarışa girdiler, rahmetli Vehbi Koç ve Sakıp Sabancı'nın kemiklerini sızlattılar. İlan verenler, yaptığı şantaj ve ihanet liği yapan Akbaylar'ın Sözcü'süne, tirajı nisbetinde ilan vermiyorlar. Ancak Sözcü'de her gün mutlaka, Koç ve Sabancı gruplarının ilanları yer alıyor.İŞTE RAKAMLARLA KOÇ VE SABANCI'NIN SÖZCÜ'YE VERDİĞİ REKLAMLAR

İşte Koç ve Sabancı'nın şantajcı Sözcü gazetesine Gezi sürecinden sonra verdiği ilan desteğinin kanıtı:
: 2013'ün 11 ayında (Ocak-Aralık) Sözcü'nün tüm ilan gelirinin yüzde 6.4'ünü Koç grubu sağladı. Koç, 2014'ün Mart ve Nisan aylarında Sözcü'ye verdiği reklam desteğini tamamen kesti. Mayıs'ta yeniden ilan vermeye başlayan Koç, 2014'te de Sözcü'nün ilan gelirinin yüzde 5.4'ünü sağladı. Sabancı grubu: 2013'ün 11 ayında Sözcü'nün tüm ilan gelirinin yüzde 10.4'ünü sağlayan Sabancı, bu rakamı 2014'de 16.5'e çıkardı.
Böylece, Sözcü'nün tüm ilan gelirlerinin yüzde 21.9'u, Koç ve Sabancı grupları tarafından sağlanmış oldu.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Rahmetli Babaları böyle değildi,bir taraftan Hükümetle iyi geçinir görünüp,diğer yandan Hükümet düşmanı yalan ve çamur makinası tuvalet kağıtlarına para yağdırıyorlar.Ülkeyi yıllarca böyle sömürdüler kullanacakları hep alçak maşaları olmuştu.Kralılkları için her zaman zayıf hükümetler istediler.Pijama partilerinde eski başbakanları karşıladılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.10.2015 01:05
afad afad

bu tüsiad üyelerinin mallarini boykot edecen yoksa adam olmaycak bati uşaklari sözücünün sahibi sen bu milleten degilsin olmasında

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.10.2015 23:56
ety ety

tusiad uluslararası büyük kartellerin türkiye temsilcisi gibi.yıllarca sanayileşip gelişmemizin önünde yegane sorumlularından.bir de üniversiteler.odtü,itü,bilkent bir motor dahi yapıp patent almadılar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 25.10.2015 21:38
Av. Yusuf KELEŞ Av. Yusuf KELEŞ

Bunların sattığı hiçbir ürünü almayacaksın arkadaş, bunların mağazalarına, ulaşım araçlarına binmeyeceksin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 25.10.2015 20:58
batiliözcan batiliözcan

iki garibanı doyur desen , işçilerine yüzde 50 zam yap desen yapmaz bu ensesi kalınlar. Duyun koç ve sabancı kasımda hanemin 6 oyu da mutlak surette akp yedir. siz bu pisliklere devam ettikçe ben de inadına akp diycem.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 25.10.2015 08:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.