Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 22.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 22.10.2015 15:51

Bu ortaklık nereden geliyor?

"Seçilirsek camileri yıkacağız diyen" 'un sahibi olduğu Trump Towers'ta ve yazarlarının daire sahibi olduğu ortaya çıktı.

Bu ortaklık nereden geliyor?
ABD'de 2016 Başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi Parti içindeki yarışı lider olarak devam ettiren iş adamı , ABD'deki bazı camileri kapatacağını söyledi. Trump'un bu sözleri Müslüman çevrelerce sert bir şekilde eleştirildi."TRUMP'UN TÜRKİYE'DEKİ ORTAĞI AYDIN DOĞAN"
24 TV'de Ersoy Dede ve Cem Küçük'ün sunduğu Günün Manşeti'nde Donald Trump'ın seçim vaadine değinildi. "Camileri yıkacağız" diyen Donald Trump'un Türkiye'deki ortağının Aydın Doğan olduğunu söyleyen Cem Küçük, Trump'un sahibi olduğu Mecidiyeköy'deki Tump Towers'da Aydın Doğan ve bazı yazarlarının daire sahibi olduğunu belirtti.


kalan karakter 1000

düzgün düzgün

zaten ortaklardı inşaatıda taşyapı yapmaya başladıydı sonra ne oldu bilen yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 22.10.2015 15:18
Vatansever Vatansever

Emellerinize hic bir zaman ulasamayacaksiniz.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 22.10.2015 14:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.