Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu yine morardı!

Fatih Altaylı, Teke Tek Özel programında konuğu olan 'na "Siz epeydir iktidarda değilsiniz" dedi.

  • Güncel
  • 21.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.10.2015 01:07
ABONE OL
Kılıçdaroğlu yine morardı!
CHP Lideri , Habertürk'te Fatih Altaylı'nın Teke Tek Özel programına konuk oldu.

"Paralel yapıyla partinizin bir yakınlaşması var mı?" sorusunu yanıtlayan Kılıçdaroğlu "Paralel yapının ne zaman çıktığına bakmak lazım. Biz iktidarda değildik" dedi. Altaylı ise, Kılıçdaroğlu'na "Siz epeydir iktidarda değilsiniz" dedi.

kalan karakter 1000

LAST WORD LAST WORD

Fatih Altay'lının konuğu Kılıçtaroğlu'nun adeta sesi titriyordu ..Liderlik allah vergisi Sn.Recep T.Erdoğan ve Sn.Davutoğlu TAM liderlerdir..Halka hitap ederken kullandıkları sözcüklerle adeta türkçenin kitabını yazıyorlar ve çok etkili konuşmalar yapıyorlar..Kılıçtaroğlu inandırıcı değil ve çok etkisiz Chp'nin başında olması çok düşündürücü...Chp'nin tabanı nasıl hazmediyor ? hayret diyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 22.10.2015 19:21
LAST WORD LAST WORD

chp hiç zaman iktidar olacak ,halka güven verecek bir parti değildir ! OY uğruna kimlerle dans ediyor .Lider demiyorum partini başındaki bir zat Ak partiye zarar verecem diye bu ülkeye ve devlete verdiği zararların bilincinde değilmiş gibi davranıyor..Parale yapı artık bir terör örgütü onlarla iş tutuyor ! Suriye'deki toplu katliamcı Esed'le ve Darbeci Sisi ile ve İsrail ile yakınlaşma ve normalleşmeyi dış politika zannediyor.Kılıçtaroğlu bu ülkeyi satar ..devletin mahremiyet bilgilerini korkmadan açıklayabilecek karakterte bir yapıya sahip ..zaten bunu söylememize gerek yok defalarca Türkiye'yi avrupa şikayet edip halkın seçtiği cumhurbaşkanını DİKTATÖR olarak tanıtan ana muhalefet lideri.Hdp'yi kullanıyor güney ve doğu anadoludan Ak parti oy almasın ..millet vekili çıkarmasın diye..derdi ülkeyi koalisyon denen kaosa süreklemek..Chp .ne cumhuriyetle nede halkla bir alakası yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 22.10.2015 19:06
baris baris

Levent kırca güzel ağzının payını vermişti zamanında. Fatih Altaylı nın ne olduğunu herkes biliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır37
cevapla 22.10.2015 11:10
kefrens kefrens

hiçbir zaman olamayacaklarda.

Aynı Görüşte misiniz?
evet88
hayır5
cevapla 22.10.2015 09:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.