Bugünkü
Takvim

İşte o cılar

İşte o bombacılar
'da cumhuriyet tarihinin en kanlı terör saldırısını gerçekleştiren iki canlı bombanın MOBESE kameralarına takıldığı ortaya çıktı. 'ten Ankara'ya kadar eskort araç eşliğinde gelen cıların üzerlerine bağladıkları bombalı yelekleri kamufle etmek için geniş uzun koyu renkli mont giydikleri görüldü. Güzergahta bulunan polis noktalarına takıldığında geri dönüp bombacıların bulunduğu aracı oyalayan Ş.'nin, polis olmadığı durumlarda da "patates hat" adı verilen başkasının adına çıkarılmış telefon hattından "devam" diye mesaj attığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.