Bugünkü
Takvim

İnlerine girdik

Güvenlik güçleri hainlere geçit vermedi. 'daki 'nde başlatılan operasyonda 'ya ağır darbe indirildi. Teröristlerin ana üs olarak kullandığı 8 gözlü mağara yerle bir edildi. Paniğe kapılan telsizlerden "Ölün ama yine de kaçmayın" talimatını verdi

ABONE OL
İnlerine girdik
Hakkari 'daki kalleş saldırıda şehit düşen Dağlıca Tabur Komutanı Yarbay İhsan Ejder ve 3 askerin kanı yerde kalmadı. Kanlı terör örgütü 'lıların yuvalandığı İkiyaka Dağları'nda büyük operasyon başladı. Doski Vadisi olarak bilinen bölgedeki 9 stratejik nokta teröristlerden temizlendi. Dağın 3 bin 500 rakımlı tepesinde kar yağışına rağmen operasyonlar hız kesmeden sürdü. Göllerbaşı tepe bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından ana karargah olarak kullanılan 8 gözlü bir mağara da bertaraf edildi. Mağaranın yerleri halıfleks ile kaplı olduğu belirlenirken, mağara çevresinde yapılan aramada, 1 doçka, 1 kalaşnikof, 1 biksi, 8 el bombası, yüzlerce mühimmat, 1 telsiz, 1 çuval lamba, 3 adet UPS, 1 adet güneş paneli, 1 adet dürbün, 5 adet pil bloğu, 5 büyük, 20 küçük tüp, 1 fırın, 3 ocak, 4 adet LCD televizyon, çok miktarda yemek için erzak ele geçirildi.

MURAT KARAYILAN ÇILDIRDI
Öte yandan teröristlerin büyük kayıp vermesi sonrası PKK'nın elebaşısı Murat Karayılan, "Bu dağlardaki çatışmalar sadece bu bölgeyi değil, tüm Türkiye'yi ilgilendiriyor. O nedenle buradayım, yanınızdayım. Gerekirse ölün, el bombalarınızın pimini çekip, askere saldırın. Yoksa en önemli stratejik bölgeyi kaybedeceğiz" diyerek Zap'ta olmasına rağmen yalan söyledi.

PATLAYICI MADDETURŞU BİDONUMUTFAK
kalan karakter 1000

Mehmet Mehmet

Terör ve teröristler tamamen ortadan kaldırılıp yok edilsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 21.10.2015 11:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.