Bugünkü
Takvim

'lilerden başörtülü gazeteciye

'nin basın ögürlüğü anlayışı bir kez daha gözler önüne serildi. Didim ilçesindeki bir yerel gazetede çalışan başörtülü gazeteci , CHP İlçe Seçim Bürosu'ndaki basın açıklamasının ardından ya uğradı. Saldırıya engel olmak isteyen bir başka gazetecinin de fotoğraf makinesi kırıldı.

  • Güncel
  • 19.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.10.2015 21:46
ABONE OL
CHP'lilerden başörtülü gazeteciye saldırı
, gazetecilere yaptığı açıklamada, İlçe Seçim Bürosu'ndaki basın toplantısı sonrasında gazeteci arkadaşlarıyla konuştuklarını, o sırada yanlarına gelen bir kişinin kendilerine hakaret ettiğini savundu.

Bu kişinin elini suratına doğru getirip vurma girişiminde bulunduğunu, o sırada gazeteci Yaşar Çelebi'nin de fotoğraf makinesini yere attığını ifade eden Kulfel, olayla ilgili polise şikayette bulunduklarını kaydetti.

yı gerçekleştiren Ehsan Y. (63) polis ekibince gözaltına alındı. Aydın Gazeteciler Cemiyeti ve Aydın Gazetecileri Dayanışma Derneği de olayı kınadı.


kalan karakter 1000

GERÇEK GERÇEK

CHP 'NIN İSLAMİ YAPIYA NE KADAR KİN KUSTUĞU ZATEN HEP ÖYLE BU NORMAL BİRŞEY BAŞKA NE BEKLENIRKİ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 20.10.2015 13:06
iyi oldu iyi oldu

chpyi sevmem ama örtülü kadının fikri zikri belli olmayan partinin toplantısında ne iişi var proveke içinmi giiti gaztesinde erkekmi yoktu örtülü bayanı göndermişler sırf işte örtülü bayanı tartaklamışlar imajı olsun,ayıp ayıp gazetedeki erkekler bayanlarımı ileri sürüyor,adamlarlar açık açık islamiyete örtüye karşılar ,senin ne işin var o toplantıda,erkek gönderseydiniz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır5
cevapla 20.10.2015 13:06
KARTAL KARTAL

AYIP YAHU AYIP EDEP YAHU EDEP..

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 20.10.2015 11:13
Kadir Sahinoglu Kadir Sahinoglu

chp ne beklenirdi....onlar irkci...bir parti...Almayadaki Pedigadan..NPD..hic bir farklari yok...bu parti...insanlitan demokrasiden haberleri yok...tam bir bagnaz bir parti...kuzey kore bunlarin hayal ettigi bir rejimdir..

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 20.10.2015 08:12
KARTAL KARTAL

bu normal durum ehhhh dinsiz imansız olan bir zihniyetten ne bekleni r degilmi ?kılıçdar birde utanmadan sıkılmadan adamlarına Müslümanlara sirin görünün diyorsun bu sirinlik ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır1
cevapla 20.10.2015 01:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.