Bugünkü
Takvim

Başsavcılıktan Ankara açıklaması

, Ankara Garı önündeki terör canlı bomba eylemini gerçekleştiren kişilerden birinin Yunus Emre Alagöz olduğunu, diğer canlı bomba eylemcisinin fotoğrafla teşhisinin yapıldığını, açık kimliğinin belirlenmesi için çalışmaların devam ettiğini ve bu kişinin eylemi gerçekleştirmek üzere, güney sınırlarımıza komşu bir ülkeden geldiğinin belirlendiğini duyurdu.

  • Güncel
  • 19.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.10.2015 20:04
ABONE OL
Canlı bombanın kimliği açıklandı
, Ankara'daki terör saldırısına ilişkin, "Söz konusu canlı bomba eylemini gerçekleştiren kişilerden birinin Yunus Emre Alagöz isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Diğer canlı bomba eylemcisinin fotoğrafla teşhisi yapılmış olup, açık kimliğinin belirlenmesi için çalışmalar devam etmektedir. Bu kişinin eylemi gerçekleştirmek üzere, güney sınırlarımıza komşu bir ülkeden geldiği tespit edilmiştir" açıklamasında bulundu.

ÇOK SAYIDA BOMBA ELE GEÇİRİLDİ

Yapılan açıklamada, Ankara Garı önündeki terör saldırısı kapsamında yakalananların adreslerinde çok sayıda silah, el bombası, bomba yapımında kullanılan materyaller ile tonlarca amonyum nitrat ele geçirildiği bildirilerek, "(Bunların) Şüphelilerce başka bombalama eylemlerinde kullanacakları değerlendirilmiş olup, iş bu soruşturma çerçevesinde yapılan çalışmalar sonucu bu kişilerin gelecekte planladıkları muhtemel eylemlerin de önüne geçildiği düşünülmüştür" denildi.

SORUŞTURMA DERİNLEŞEREK SÜRDÜRÜLECEK
Olayı gerçekleştiren terör örgütü ile bu olayı gerçekleşmesinde bağı ve katkısı olabileceği düşünülen diğer terör örgütleri hakkında soruşturma derinleştirilerek sürdürülmektedir

SORUMSUZCA YAYINLAR 9 KİŞİNİN KAÇMASINA NEDEN OLDU

Açıklamada, "Şüphelilerin yerlerinin tespit edilip, yapılacak operasyonlarla gözaltına alınma işlemlerinin gerçekleştirilmesine çaba gösterildiği sırada, bazı basın yayın organları sorumsuzca davranarak, bir kısım şüphelilerin ad ve soyadlarının baş harflerini yazmak suretiyle haber yapmaları neticesinde, bombalama eylemi ile kuvvetli irtibatları olduğu düşünülen 9 kişinin kaçmasına sebep olmuşlardır. Kaçan kişiler hakkında Sulh Ceza Hakimliğinden 'Yoklukta tutuklama" alınmıştır" ifadelerine yer verildi.kalan karakter 1000

Atlantis Atlantis

ne isiniz var orada eylem yapiyorsunuz, orada bulunanlarida anlamak mümkün degil

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.10.2015 00:38
masal degil gercek masal degil gercek

OY nayin, nanay nanay SOROSUN mamasini ALIRSINIZ GEZI ZEKALILAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 19.10.2015 22:53
ismail ismail

belli belli besbelli vatan haini başka acıklaması yok...hesabı sorulmalı..SORUMSUZCA YAYINLAR 9 KİŞİNİN KAÇMASINA NEDEN OLDU...bu ne bicim iş yaa cok kızıyorum cooookkkk...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 19.10.2015 21:43
masal degil gercek masal degil gercek

www.Zioncrimefactory.com
SIYONIST Suç FABRIKASI OYuncaklari , Odun kafalilar

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.10.2015 21:15

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.