Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.10.2015 13:06
ABONE OL

'da büyük panik! Bölgeden ayrılıyorlar

'nın sözde bölge sorumlusunun deşifre oldu. Telsiz konuşmalarında PKK'nın yaşadığı panik bir kez ortaya çıktı.

PKK'da büyük panik! Bölgeden ayrılıyorlar

Telsiz konuşmaları deşifre edilen PKK'nın sözde Tunceli bölge sorumlusu, çatışmalardan çekildiklerini ve bölgeden ayrılma kararı aldıklarını söyledi.

Tunceli'de PKK'ya yönelik operasyonlar devam ederken, bir sığınakta 3 terörist ölü olarak bulunmuştu. Operasyonlar sırasında telsiz konuşmaları deşifre edilen, bölgedeki teröristlerin paniği ortaya çıktı.

BÖLGEDEN AYRILMA KARARI ALDILAR
Teröristlerin telsiz konuşmalarını deşifre eden güvenlik güçleri, 20 kişilik bir grubun liderinin, PKK'nın sözde Tunceli bölge sorumlusuna çatışmalardan çekildiklerini ve bölgeden ayrılma kararı aldıklarını ilettiğini öğrendi.

BÖLGE SORUMLUSU ANINDA İNFAZ TALİMATI VERDİ
Bu durumun diğer gruplar arasında dağılma yarattığına işaret eden güvenlik birimleri, örgütün sözde Tunceli bölge sorumlusunun tüm grup liderlerine bozgun çıkarmaya çalışanların anında infaz edilmesi talimatı verdiğini saptadı.

ÖLÜ 3 TERÖRİST ÖRGÜT İÇİ İNFAZ OLABİLİR
Bu arada güvenlik birimleri sığınakta cesetleri bulunan 3 teröristin, örgüt içi infaz olabileceğini bildirdi.

KAYNAK:AKŞAM

kalan karakter 1000

mehmet kaplan mehmet kaplan

aynen katılıyorum bunların yeri cehennemdir ama ehennem buları kabul edermi orası meçhul.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 18.10.2015 18:11
KARTAL KARTAL

ülennnnn dinsiz imansızlar sizin gideceğiniz son durak cehennemin dibidir yada sizi Müslümanlara karsı kullanan batılıların evleridir........................

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 18.10.2015 14:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.