Bugünkü
Takvim

Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, terör saldırılarında şehit düşen asker ve polislerin aileleri ile telefon görüşmesi yaptı.

  • Güncel
  • 18.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.10.2015 18:41
ABONE OL
Erdoğan'dan şehit ailelerine taziye telefonu
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına ise sabır ve metanet dileyen , önceki gün şehit Jandarma Çavuş Bahadır Aydın'ın babası Muhsin Aydın ile bugün de Şehit Piyade Sözleşmeli Resul Coşkun'un babası Zeki Coşkun, Şehit Topçu Uzman Çavuş Tuğrul Köseoğlu'nun annesi Sultan Köseoğlu, Şehit Polis Memuru Serkan Çölkesen'in babası Bayram Çölkesen, Şehit Piyade Uzman Çavuş Tolga Artuğ'un babası Ercan Artuğ, Şehit Polis Memuru Muzaffer Can Ersoy'un babası Paşa Ersoy, Şehit Polis Memuru Mustafa Turanlı'nın babası Adnan Turanlı, Şehit Polis Memuru Murat Savaş Kale'nin eşi Belgin Kale, Şehit Polis Memuru Ahmet Akalın'ın kardeşi Semra Çarman, Şehit Polis Memuru Hüseyin Balta'nın babası Alihan Balta, Şehit Polis Memuru Akif Hatunoğlu'nun babası Hasan Hatunoğlu, Şehit Polis Memuru Oktay Uçar'ın babası İzzettin Uçar ve Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Samet Çakır'ın annesi Zehra Çakır ile telefonda görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailelerle yaptığı telefon görüşmelerinde, ülkemizin güvenliği, halkımızın huzuru için vatani görevini ifa ettiği sırada şehit düşen askerlerimiz ile polisimize Allah'tan rahmet dilediği, şehit ailelerine her zaman yanlarında olacaklarını belirttiği kaydedildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.