Bugünkü
Takvim

Aşk sahaya çıktı

ABONE OL
Aşk sahaya çıktı
İzmir'de futbol aşkı, sevenleri bir araya getirdi. 'nda oynanan Altay maçlarında sürekli birbirlerini görerek aşık olan ve evlenmeye karar veren 27 yaşındaki Hasan ile 23 yaşındaki Refika Kahraman çifti düğün fotoğraflarını tarihi stadın sahasında çektirdi. Çürük raporuyla tribünleri tamamen yıkılan tesisin çimlerinde katalog çekimi yapan çift, "Bizim aşkımız Alsancak Stadı'nda doğdu. Burada çok anlamlı günlerimiz geçti. O nedenle düğün hatıramızın da Alsancak Stadı'nda olmasını istedik" dedi. Fanatik Altaylı olduklarını belirten çift, "Artık Altay'ı aile olarak destekleyeceğiz. Futbol aşkı kalplerimizi birleştirdi. Şimdi en kısa sürede stadımızın yeni haline kavuşmak istiyoruz. Burası bizim için çok önemli bir yer. Aşk yuvamız oldu. Bizi birbirimize kavuşturdu " diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.