Bugünkü
Takvim

Rötar çilesi

Rötar çilesi
Onur Air'in Diyarbakır-İstanbul seferinde önceki akşam 21.40'da kalkması planlanan iki saatlik bir rötar meydana geldi. Rötarın ardından uçak yolcu alımına hazır hale geldi. Yolcular otobüsle uçağa götürüldü. Bu sırada uçakta teknik arıza meydana gelmesi nedeniyle Diyarbakır yolcuları tekrar otobüsle terminale götürülmek üzere park alanından ayrıldı. Terminale gelen yolcular salona girmeyerek apronda yolu kapattı. Otobüslerin geçişini engelleyen yolcular bazı araçlara zarar verirken olay yerine polis ekipleri çağırıldı. Uzun bir süre apronda bekleyen yolcular daha sonra polis ekipleri tarafından terminale alındı. Terminale alınan yolcular daha sonra İç Hatlar Gidiş Terminali arındırılmış salondaki güvenlik X-Ray cihazlarını kapatarak yolcu geçişini engellemek istedi. Bazı yolcular da kontuarına yürüdü. Onur Air'e yer hizmeti veren personeller çareyi kaçmakta buldu. Uçak 4 saatlik gecikmenin ardından uçabildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.