Bugünkü
Takvim

a girişiminde yeni gelişme

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul milletvekili adayı Kübra Meltem Mollaoğlu'nun törenine giden gruptan bazı kişilerin bir kadına yönelik saldırı girişimiyle ilgili soruşturma başlattı.

  • Güncel
  • 16.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.10.2015 18:18
ABONE OL
Başörtülü kadına linç girişiminde yeni gelişme
Ankara'daki saldırıda hayatını kaybeden İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Mollaoğlu'nun 11 Ekim Pazar günü düzenlenen törenine katılmak için Kadıköy'de toplanan ve Karacaahmet Mezarlığı'na yürüyen yaklaşık 800 kişilik gruptan bazı kişiler, Ayrılıkçeşme metro durağı önünde, başörtülü bir kadınla henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştı.

Olayın büyümesi üzerine bazı kişilerin darbetmek istediği kadını aynı gruptan kişiler ile metronun güvenlik görevlileri asansöre bindirerek bölgeden uzaklaştırdı.

Adı öğrenilemeyen kadının, grup bölgeden uzaklaşıncaya kadar yakındaki bir camide bekletildiği belirtildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, bölgedeki güvenlik kamera görüntülerine de yansıyan olayla ilgili soruşturma başlattı. Olayı araştırması için özel ekip görevlendirildiği öğrenildi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.