Bugünkü
Takvim

Rus heyeti 'nda

Rusya'nın Türkiye'nin hava sahasını ihlaline ilişkin Rusya'dan gelen bir heyet 'nı ziyaret etti.

  • Güncel
  • 15.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.10.2015 17:48
ABONE OL
Rus heyeti Genelkurmay Başkanlığı'nda
, Rus uçaklarının Türkiye hava sahasını ihlallerine ilişkin, Rusya Federasyonu Hava Kuvvetleri Komutan Yardımcısı Tümgeneral Dronov başkanlığındaki heyetin, bilgi paylaşımında bulunduğunu bildirdi.

Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinde yer alan basın açıklamasına göre, Tümgeneral Dronov ve beraberindeki heyet, bugün Genelkurmay Başkanlığı Karargahına geldi.

Konuya ilişkin açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Rusya Federasyonu Hava Kuvvetleri Komutan Yardımcısı Tümgeneral Dronov başkanlığındaki bir askeri heyet, 3-4 Ekim 2015 tarihlerinde meydana gelen Türk hava sahası ihlallerinin nedenlerini açıklığa kavuşturmak ve ihlallerin tekerrürünü önlemek maksadıyla alınan tedbirler hakkında, 15 Ekim 2015 tarihinde Genelkurmay Başkanlığı Karargahına gelerek bilgi paylaşımında bulunmuştur."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.