Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 15.10.2015 20:53

-Avrupa işbirliği deşifre oldu

Güvenlik güçlerine teslim olan 'lı bir terörist batılı ülkelerle PKK arasındaki işbirliğini itiraf etti. Kamplara sık sık yabancıların geldiğini söyleyen terörist, “İngilizce konuşan şahıslar lüks araçlarla PKK kamplarına sandıklar bırakıyor. PYD unsurlarına da burada eğitim veriliyor.” dedi.

PKK-Avrupa işbirliği deşifre oldu
Batılı ülkelerin terör örgütü PKK'ya yaptığı yardım ortaya çıktı. Güvenlik güçlerine teslim olan bir terörist, Kuzey Irak'ta bulunan Gara kampına gelen batılıların "sandıklar içinde bir şeyler" bıraktığını, İngilizce bilen militanlarla sohbet ettiklerini açıkladı. Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgilere göre, operasyonlar sırasında teslim olan bir terörist şok edici itiraflarda bulundu. Buna göre 3 yılı aşkın bir süre terör örgütünün Kuzey Irak'ta bulunan Gara kampında kalan terörist söz konusu kampın Kürtlere değil yabancı istihbarata veya bazı ülkelere hizmet ettiğini söyledi. Gara kampının Kuzey doğusunda Avaşin'e doğru olan bir bölgesinde kendilerinin kesinlikle gitmelerinin yasak olduğu özel bir bölge bulunduğunu anlatan terörist burada PYD unsurlarına eğitim verildiğini bildirdi.

kalan karakter 1000

ismail efe ismail efe

dışardaki hainler belli kahrımıza gitmiyorda ya içteki alçaklar.gazete ve siyasiler gazeteciler.utanmasalar askerin elini bağlayıp pkk ya teslim edecekler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 15.10.2015 20:08
KARTAL KARTAL

önce içerden temizlemek gerek mesela dhp chp MHP gibi...............

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır4
cevapla 15.10.2015 11:22
mustafa akbulut mustafa akbulut

kahrolsun hdpkk yaşasın tayyip

Aynı Görüşte misiniz?
evet27
hayır5
cevapla 15.10.2015 10:32
Onlar Onlar

uyan vatandaşlar,uyanın pkk'nın kime hizmet etiğini anlayın onların içinde yarısında fazlası hep yabancı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır0
cevapla 15.10.2015 10:14

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.