Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.10.2015 Gazete
ABONE OL

harekatı

Metina harekatı
Kanlı örgütten kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerin itirafları, 'nın bittiğini gözler önüne serdi. TSK, 26 Eylül'de terör örgütünün Irak'ın kuzeyinde yer alan Metina kampına hava harekatı düzenledi. Operasyondan sağ kurtulan teröristlerden ikisi ekim ayının başında güvenlik güçlerine teslim oldu. Güvenlik birimleri, teröristlerin itirafları doğrultusunda aynı gece harekete geçti. Teröristleri de yanlarına alan Özel Kuvvetler, sınır ötesine girip Metina'daki hedeflerin yerini tek tek tespit etti. Ardından Hava Kuvvetleri'ne iletti. Türk jetleri belirlenen koordinatlara operasyon düzenledi. 35 terörist öldürüldü. İki terörist ise şu ifadeyi verdi: "Ağustos'ta Türk jetlerinin bombardımanında 400 PKK'lının barındığı kamp yerle bir oldu. Kamplara İngilizce konuşan bir grup, silah getiriyordu..." Öte yandan Hakkari'de dün düzenlenen operasyonda 10 PKK'lı öldürüldü.

kalan karakter 1000

ismail efe ismail efe

kesk,disk,hdp bilselerdi uçakların önlerine göbeklerini şişire şişire uçakların kanatları arasına girerlerdi.adam öldürme özgürlüğü onlara ait.adamlar bu hakkı ve özgürlüğü paylaşmak istemiyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.10.2015 20:15
hasan hasan

haydı asıl ınsanlar bu ulkeyı seven ve bu ulke vatandası olmaktan gurur duyanlar bu mıllet zamanında uc bes on cephede bırden savasmıstır sımdıde pkk ye hdp ye pydy ve otekı yerlı anarsıtlere ve terorıstlere karsı el ele gonul gonule bırlık ve beraberlık ıcerısınde vurusalım dunnyanın sonunda bu ulke dunyaya nızam verecektır bunu bılelım ve zafer ıcın durmayalım

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 15.10.2015 07:44
Şenol Şenol

Allah Ordu'muza yardımcı olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 15.10.2015 02:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.