Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.10.2015 Gazete
ABONE OL

Hürriyet terörü!

Hürriyet terörü!
Ağabeyi Kandil'de olan Eşbaşkanı 'ı baş tacı yaptı. Demirtaş'ın teröristbaşının posterleri arasında verdiği konuşmayı, "imajı bozulmasın" diye yayınlamadı. İşte Aydın Doğan'ın medyası yine skandal bir olaya imza attı. Dün Van'da hainler polise saldırdı. Polis memuru Yusuf Diri şehit oldu. 2 teröristten biri ise ölü olarak ele geçirildi.

ÇARK ETTİ
Polisimize düzenlenen kalleş saldırı, tüm internet sitelerinde ilk haber olarak verildi. 'ın Hürriyet'i ise haberi "Van'dan acı haber" başlığıyla duyurdu. Ancak söz konusu sayfayı tıklayanlar şoke oldu. Çünkü Hürriyet'in "acı" olarak verdiği haberde şu başlık atılmıştı: "Van'da çatışma. 1 PKK'lı ölü ele geçirildi." Acıyı teröristin ölüsüyle duyuran Hürriyet'in gerçek yüzü ortaya çıktı. Büyük bir skandala imza atan Hürriyet, birkaç dakika sonra ise haberi değiştirdi. Öte yandan evli ve bir çocuk babası olan şehit Diri, bugün memleketi Niğde'de toprağa verilecek.

kalan karakter 1000

adil adil

neden Türkiyede terör ve teröristi övmek ağır cezalarla yasaklanmıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır1
cevapla 15.10.2015 10:47
TÜRK TÜRK

Kardeşleri ölmüş tabii ki acıyacaklar. Terörist polise mi acıyacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 15.10.2015 08:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.