Bugünkü
Takvim

Ankara Emniyet Müdürü görevden alındı

İçişleri Bakanlığı tarafından, Ankara Tren Garı önünde meydana gelen terör saldırısına ilişkin soruşturmanın sağlıklı yürütülebilmesi için, , İstihbarat Şube Müdürü ve Güvenlik Şube Müdürü görevlerinden uzaklaştırıldı.

  • Güncel
  • 13.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.10.2015 01:12
ABONE OL
Ankara Emniyet Müdürü görevden alındı
Bakanlığın internet sitesinden yapılan açıklamada, kararın soruşturmayı yürüten başmüfettişlerin teklifi üzerine alındığı ifade edildi.

Söz konusu açıklamada şunlar kaydedildi:

"10 Ekim 2015 tarihinde Ankara Tren Garı önünde meydana gelen menfur terör saldırısını bütün yönleriyle soruşturmakla görevlendirilen mülkiye ve polis başmüfettişlerinin teklifleri doğrultusunda, soruşturmanın sağlıklı yürütülebilmesi için , İstihbarat Şube Müdürü ve Güvenlik Şube Müdürü görevlerinden uzaklaştırılmıştır.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğüne İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Hakan Arıkan vekleten görevlendirilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

kalan karakter 1000

bekir tekin bekir tekin

fuat avni olayın akabinde söylemişti hırsız bunları görevden aldıracak kendini unutturmak içim demişti

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 14.10.2015 10:45
mehmet mehmet

en büyük hırsız ve vatan haini senin hocan...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.10.2015 16:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.