Bugünkü
Takvim

rezil oldu

Hürriyet Yazarı Coşkun’un Bülent Keneş’i tutuklayan ve kendisine saldıran şüphelileri serbest bırakan hakimin aynı kişi olduğu yönündeki iddiası gerçek dışı çıktı.

  • Güncel
  • 13.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.10.2015 17:19
ABONE OL
Ahmet Hakan rezil oldu
Coşkun bugünkü köşesinde kendisine saldıran kişileri serbest bırakan Sulh Ceza Hakimi ile Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş'i tutuklayan Sulh Ceza Hakimi'nin aynı kişi olduğunu iddia etti.

Adli kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Ahmet Hakan'ın bu iddiası gerçek dışı… Bülent Keneş İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği tarafından hakkında verilen tutuklamaya yönelik yakalama kararı sonucu tutuklanarak ceza evine konuldu. Ahmet Hakan Coşkun'a saldıran 6 kişi ise İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından sorgulanndı ve sadece bir kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

Yani Ahmet Hakan Coşkun'un iddiasının aksine Bülent Keneş'in dosyasına İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği, Ahmet Hakan'ın darp edilmesi olayındaki zanlıların dosyasına ise İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği baktı. Ahmet Hakan'ın bu gerçeklere rağmen iki dosyaya da aynı hakimin bakıp karar verdiği algısı oluşturmaya çalışması şaşırtıcı bulundu.


kalan karakter 1000

ULAS ULAS

Valla seni dövmüşler ya elleri dert görmesin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.10.2015 14:28
TÜRK TÜRK

hakanı dövmüşler ülke için çok mu önemli. ne insanlar öldürülüyorda bir gazeteciyi dövmüşler çok mu önemli.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 14.10.2015 10:07
Osman Batur Osman Batur

Ya tutarsa. Bu adamlarda ne ahlak kaldı ne de haya. Erdoğan'a bunlar saldırmadığı gün bu memleketin pisliklerden temizlendiği gündür. O güne kadar Erdoğan'a sahip çıkmak her Müslümanın ve her yurttaşın ilk ödevi olmalıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 14.10.2015 08:35
m gunay m gunay

ay bu dalaksız papazı hala muhatap alıp gündemde tutuyorsunuz ya helal olsun size ne diyeyim kendisi bir ucuz senaryo yazmış oynamış ve gündemde kalmak için saçmalamanın sınırlarını aştı kimbilir çanağından beslendiği patronunun hangi işine yarıyor bu hareketleri neyse aslında okumam ama başlığı görünce neyse şunu artık haber yapmayın ya

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 13.10.2015 23:59
t t

kalleş pislik

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 13.10.2015 21:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.