Bugünkü
Takvim

Evlenme vaadiyle

Evlenme vaadiyle kaçırıldı
Eskişehir'de akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Yeşiltepe Mahallesi'nde oturan lise 2'nci sınıf öğrencisi F.B. (15), geçen perşembe 'Okula gidiyorum' diyerek evden çıktı. F.B., okul çıkışında iddiaya göre Ş.U. (18) tarafından .

OKUMASINI İSTİYORUM
Kızının eve gelmemesi üzerine baba Ahmet Bakıcı (39), polis merkezine gitti. Kayıp başvurusunda bulundu. Bu esnada Ş.U.'nun yakınları baba Bakıcı'yı aradı. Kızının evlenmek vaadiyle kaçırıldığını söyledi. Kızının okumasını isteyen baba şöyle konuştu: "Bu gencin yakınları, "Gelin anlaşalım. Çocukları evlendirelim" dedi. Ben buna karşı çıktım. Kızımın neredeyse bize teslim edilmesini istedim. Kızım henüz 15 yaşında. Okumasını istiyorum. Ayrıca hayatından da endişe duyuyorum. Yetkililerden bir an önce kızımın bulunmasını istiyorum. Gençten şikayetçiyim."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.