Bugünkü
Takvim

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Korutürk mesajı

, üstlendiği çeşitli görevlerde, ülkeye ve millete hizmetlerde bulunmuş olan Türkiye Cumhuriyeti'nin 6. Cumhurbaşkanı 'ü, vefatının yıl dönümünde saygıyla andığını bildirdi.

  • Güncel
  • 12.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 12.10.2015 20:43
ABONE OL
Erdoğan'dan Korutürk mesajı
Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6. Cumhurbaşkanı 'ün vefat yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Erdoğan mesajında, "Üstlendiği çeşitli görevlerde, ülkemize ve milletimize hizmetlerde bulunmuş olan Türkiye Cumhuriyeti'nin 6. Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk'ü, vefatının yıl dönümünde saygıyla anıyorum" ifadelerine yer verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.