Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 12.10.2015 13:08
ABONE OL

Bakanlık o iki i görevden aldı

'ta öldürülen bir in aracına bağlanarak sürüklenmesi olayı kapsamında 2 polis görevden alındı.

Bakanlık o iki polisi görevden aldı
İçişleri Bakanlığı, 'ta yaşanan sinin yerde sürüklenmesi olayıyla ilgili yürütülen soruşturmaya ilişkin 2 in görevden alındığını açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Geçtiğimiz hafta Şırnak'ta yaşanan terörist cenazesinin yerde sürüklenmesi olayıyla ilgili yürütülen soruşturmayla alakalı, olayda dahli olduğu değerlendirilen 2 personel, müfettişler tarafından görevinden uzaklaştırılmıştır" denildi.

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

eyyyyy Müslümanım diye geçinenler bende dahil eger köpeklerin yapdıgının aynısını yaparsan o zaman ben Müslümanım demeyeceksin çünkü dinimizde öldürmek var ama iğrençlik yok ..............

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2015 21:40
SADISTIC VERSES SADISTIC VERSES

Dinimize ve töremize göre hainlerin leşlerine nasıl muamele edilmesi gerektiği açıktır.Polislere verilen ceza ağır.Uyarı cezası verilerek geçiştirilmeliydi.Burada polislerin hakkı yenmiştir.Derhal görevlerine iade edilmeli bu vebal altında devlet kalmamalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 12.10.2015 20:08
necmiu necmiu

sadist rumuzunla yazana sormak isterim dinimizde veya torede oldurulene veya asılana boyle bir muamele hangi ayet veya kanunda var hissidegil gercekci olalım zaten gereken yapılmış onda hemfikirim kuranda ALLAH CC. haddi aşmayın diyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.10.2015 20:34
necmiu necmiu

ister pkklı veya baska orgutten olsun olen kişiye boyle muamele yapılması insanlık onurunun sıfıra inmesi demek yapılan işlem kanuni dir ve dogrudur

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 12.10.2015 18:27
mehmet kaplan mehmet kaplan

işkence yapılsın demem ama kimse şunu unutmasın bu ülkede ŞEHİT edilen askerlere nasıl kurşun sıkıldı.şimdi kalkıpta bir tane hainin leşi sürüklendei diye ortalık dürüst dolu.yok öyle yağma kimse kendini savunmasın.pkk nın kalleşliğini kimse örtbas edemez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 12.10.2015 17:38
mahmut mahmut

sayın bakanım böyle yaparsanız teröristlere prim vermiş oluruz.lütfen asker ve polisimizi koruyalım ..daha dün YASİN BÖRÜ yü ne hale getirip yerde sürüklemişlerdi unuttunuzmu...

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 12.10.2015 17:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.