Bugünkü
Takvim

Paşayeva: için canımızı veririz

Milletvekili , Ankara'da yaşanan terör olaylarıyla ilgili yaptığı açıklamada, 'ın, 'nin her konuda yanında olduğunu hatırlatarak, "Türkiye vatanımız kadar vatandır. Yeri geldiğinde canımızı bile kurban veririz' dedi.

  • Güncel
  • 11.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 11.10.2015 19:23
ABONE OL
Paşayeva: Türkiye için canımızı veririz
Paşayeva yaptığı açıklamada, 'de yaşanan terör olaylarını lanetlediklerini ifade ederek, 'ın Terörler mücadelede, Türkiye'nin yanında olduğunu hatırlattı. Paşayeva konuşmasına şöyle devam etti:

Bu terör olayı sadece Türkiye içinde yaşayan insanlarımızı değil, Türkiye sınırları dışında yaşan Türk Cumhuriyetlerinde yaşayan insanları da aynı derecede üzmüştür. Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'den başlayarak, Milletvekillerimiz, Sivil toplum kuruluşlarımız, herkes bu konuda kardeş Türkiye'nin yanındayız. Ve terörü lanetliyoruz''.

TÜRKİYE'Yİ ZAYIFLATMAYA, BÖLMEYE ÇALIŞAN DIŞ GÜÇLER VAR

Milletvekili Paşayeva, Türkiye'nin üzerinde oyunlar oynamak isteyen dış güçlerin olduğunu ifade ederek, "Türkiye'yi zayıflatmak isteyen güçler anlamalıdırlar ki, Türkiye sadece Türkiye vatandaşları olan insanlar için değil, Türkiye sınırları dışında olan başka Türk cumhuriyetlerinde ve toplumlarında yaşayan milyonlarca insan içinde vatanımız kadar vatandır'' dedi. Paşayeva konuşmasına şöyle devam etti:

"Türkiye'yi bölmek isteyen dış güçlerin tüm derdi, Türkiye güçlenmesin, Türkiye'yi zayıflatsınlar, Türkiye'yi o bölgede istedikleri gibi istedikleri yöne çevirebilsinler. Zayıf bir Türkiye istiyorlar, güçlenen bir Türkiye olmasını istemiyorlar. Türkiye'yi zayıflatmak isteyen iç ve dış güçler birleşmiş durumda. Bunun acısını insanlar çekiyor. Bunların ruhu kandan besleniyor. Bu güçler istedikleri amaca ulaşamayacaklar. Bu terörü yapanlar yaptıklarının hesabını verecekler.

"186 KİŞİ DEĞİL MİLYONLAR YARALANDI"
Azerbaycan Basın Konseyi başkan yardımcısı Umut Mirzeyev de, Türkiye'de yaşanan olayların Azerbaycan halkını derin yaraladığını ifade ederek, "186 kişi değil milyonlar yaralandı" dedi. Dünkü terör olayından derin üzüntü duyduklarını ifade eden Mirzeyev, Azerbaycan'da dün herkesin tek konuştuğu konunun, Türkiye'de yaşanan bu acımasız terör olayı olduğunu söyledi. Mirzeyev, Azerbaycan Basın konseyi olarak Türkiye'de yaşanan terör olayını lanetlediklerini vurguladı.

kalan karakter 1000

oflu oflu

BAHCELI SENIN GIYDIGIN ETEGE KURBAN OLSUN KARDES

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 12.10.2015 04:17
necmiu necmiu

bravo kardeşim kadın ama yuregi erkek erkek olup urkeklere duyurulur biraz feyz alın

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 11.10.2015 20:47
vitali-azeri vitali-azeri

Artik Turkiyeni yaninda kucukde olsa bir guclu Azerbaycan kardesi vardir...kimse Turkiyeyi yalniz sanmasin........

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 11.10.2015 20:37
SağOl SağOl

Bacım..

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır0
cevapla 11.10.2015 19:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.