Bugünkü
Takvim

Demirtaş anma töreni bahanesiyle oy istedi

'daki sonrası nın gerçekleştiği meydana giden Eş Genel Başkanı Demirtaş, hükümeti suçlarken konuşmasında resmen partisine oy istedi.

  • Güncel
  • 11.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 11.10.2015 12:50
ABONE OL
Demirtaş anma töreni bahanesiyle oy istedi
'da 95 kişinin yaşamını yitirdiği terör sı sonrası anma töreni bahanesiyle nın olduğu alana giren Eş Genel Başkanı ve bereberindeki HDP'liler yine provokasyona imza attı. Saldırıdan hükümeti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sorumlu tutan Demirtaş konuşmasında HDP'ye oy istemeyi de ihmal etmedi.

HÜKÜMETİ SUÇLADI
Demirtaş, "En azından acıda birleşebilmeyi çok isterdik. Ama biz katillerimizle acıda nasıl buluşalım." diyerek hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı kastetti.

HDP'YE OY İSTEMEYİ İHMAL ETMEDİ
Demirtaş konuşmasının sonunda HDP'ye oy verin imasında, "Bu devlet bizim bu vatan ortak vatanımızdır diyeceğiz. Ayağımız yere vursak sarayın camları titrer diyeceğiz. İntikamla kinle hareket etmeyeceğiz. Ama hesabını da soracağız. Bunun ilk adımı 1 Kasım." dedi.

kalan karakter 1000

ERMAN ERMAN

hala bu pisligi dinleen varmi/?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 12.10.2015 01:05
AY ve YILDIZ AY ve YILDIZ

Insanlari enayi zannediyorsun alcak hem öldur hem guldur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.10.2015 00:02
Kurt oglu Kurt oglu

Koyun can derdinde kasap post pesinde IKIYUZLU SELO SAHTEKARIDA oy pesinde.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2015 23:44
recep seis recep seis

barajı aşıp hükümet kuracak çoğunluğu sağlamak için bi kaç bomba daha patlatın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2015 23:01
FANİ FANİ

Şu sahneden sonra başka söze gerek var mı acaba,kullanışlı eleman Selo ilk gün daha hiç bir şey netleşmeden başbakana kelepçe vurmaktan söz edecek kadar siyasi rant peşine düştü,nihayetinde de bugün olay yerine oy istemeye geldiğini gösterdi,insanların yüreği yandı,canları ve sevdikleri bile bile ölüme götürüldü adam 1 Kasım tohumları ekmeye başladı,katil kim şimdi açık seçik ortada değil mi ? Kafa karıştıran diğer bir konu da seçim bildirgesinde ki terörle mücadele yasası kaldırılacak söylemi.Kobane,Diyarbakır,Suruç ve Ankara,kendileri de toplantı ve gösterilere nedense hep sonradan teşrif ediyorlar,özellikle genç ve mezhepsel tercihler yapılarak kan,şiddet,kargaşa ve kaos ile gencecik insanların ölümünden siyaset taşeronluğu yapıyorlar,bu insanların suçu sizlere inanıp organizasyona katılmak mı,onları ölüme götürerek mi ülke yönetmeye meclise girmeye talipsiniz,ALLAH'ın da bir hesabı var,gazabı ise çok çetin olacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.10.2015 22:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.