Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 12.10.2015 01:03

'dan Erdoğan ve seçmene ağır hakaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret üstüne hakaret eden Sözcü yazarı , Ankara'daki terör saldırısının sorumlusunun da Erdoğan olduğunu ima ederek, kendisine oy verenlere ağır hakaretlerde bulundu.

Bekir Coşkun'dan Erdoğan ve seçmene ağır hakaret
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret üstüne hakaret eden Sözcü yazarı , Ankara'daki terör saldırısının sorumlusunun da Erdoğan olduğunu ima ederek, kendisine oy verenlere ağır hakaretlerde bulundu. Daha önce de kullandığı skandal ifadelerle tepki toplayan Sözcü gazetesi yazarı Bekir Coşkun, Ankara'da 95 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sorumlu olduğunu ima etti.

Erdoğan'a oy veren kitleye hakaret eden Coşkun, "O arkandaki inek gibi oy çoğunluğu anlasa da anlamasa da… Bizler nasıl ki kumpası hissettik, nasıl ki hırsızlığını erken anladık, nasıl ki hain açılımlarını baştan gördük… Nasıl ki bu günleri önceden söyledik… Bunu da görüyoruz… Bu sensin... Defol git " ifadelerini kullanarak haddini aştı.

kalan karakter 1000

Haydar Haydar

seviyesiz kişiliksiz kansız kanı bozuk insan ben bir seçmen olarak sözleriğin tirilyonunu sana ve senin gibilere iade ediyorum.Az kaldı 1 kasımda Ülkem halkı gereğini yapacak serserilerdende kanun çerçevesinde hesaplar sorulacak eyer yurt dışına kaçmazsanız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 12.10.2015 17:35
batmanlı batmanlı

gazetenle birlikte defolup git halk düşmanları sizi

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 12.10.2015 16:56
misafir misafir

sen kimsin bekir coşkun bu halk ın yüzde elliynen gelen çumhur başkanı sonuna kadar ak parti sen git seni vatan düşmanı

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 12.10.2015 16:54
cevdet cevdet

ineğin en büyüğü sensin inek demek ineğe hakarat olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 12.10.2015 16:52
memo memo

sevmek zorunda degilsin ama saygi duymak zorundasin esek herif

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 12.10.2015 16:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.