Bugünkü
Takvim

Karayılan'dan metropol tehdidi

Bu sabah Ankara'da meydana gelen terör saldırısı sonrası, gözler terörist başı 'ın iki hafta önce savurduğu tehditlere çevrildi.

  • Güncel
  • 10.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 10.10.2015 14:37
ABONE OL
Karayılan böyle tehdit etmişti
Ankara'da sabah saatlerinde yaşanan ve 30 kişinin öldüğü saldırı sonrası terörist başı 'ın iki hafta önce yaptığı bir açıklama akıllara geldi.

"METROPOLLERDE HAREKETE GEÇERİZ"

Karayılan, Beytüşşebap'ta 2 askerin şehit edilmesinin ardından terör örgütünün ağır darbe yediği saldırıyla ilgili, tehdit gibi açıklamasında, "Son kayıplar acemilikten dolayı verildi. Ancak istediğimiz zaman bir şehri tek gecede denetim altına alırız. Yarın onlar daha çok katliam yaparsa 'Ölümsüzler Taburu' da metropollerde harekete geçer" diye konuşmuştu.

kalan karakter 1000

ken ken

pislik, meymenetsiz suratsız varlıklar... bunların üzerine orduyu salıp kökten köklerini kurutmak lazım... 20 senedir ordu neyi bekliyor anlamıyorum ben...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.10.2015 22:21
necmiu necmiu

surucu da diyarbakırıda bunuda yapan sizsiniz terorist kopekler kimi tehdit ediyorsunuz veya sucluyorsunuz her secim oncesi bir patlama oy devşirme savaşı hdp daha fazla oy alsın diye

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 10.10.2015 20:11
vatan vatan

insan eşrefi mahluktur bunlar eşrefi hayvan

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 10.10.2015 18:00
Hakka Hakka

açık seçik bu patlama işinin arkasında pkk veya tek parti iktidarı istemeyen dış organizasyonların uzantıları görülmektedir.Pkk bundan en başta nemalanacak.Zaten selo sazı hemen aldı kin nefret kusuyor devlete.Ölenlere Allah tan rahmet diliyorum.Aileleri bir kez devletine inansınlar ve Bu katledilen kişilerin savundukları kişileri sorgulasınlar.yazıktır ölenlere.bunları öldürenler yukarıda elirttiklerimdir

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 10.10.2015 16:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.