Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 11.10.2015 01:55

ci gruba tokat gibi sözler

'da meydana gelen ya tepki göstermek için 'de yürüyüş yapan grubun içinde bulunan provokatörlerin yoldan geçenlere saldırmasının ardından gruba vatandaşlar tepki gösterdi...

Eylemci gruba tokat gibi sözler
Üniversite Caddesinde bulunan bir alışveriş merkezi önünde toplanan yüzlerce kişi 'da meydana gelen ya tepki göstermek için yaptı. Üniversite caddesinden yürüyüşe geçen grup sloganlar atarak İsmet İnönü Caddesi ile Cengiz Topel Caddelerinde yürüyüşüne devam etti. Yürüyüş sırasında gruptan bazı eylemciler iki vatandaşa saldırdı. Vatandaşları saldırılardan gruptan bulunan diğer kişiler kurtardı. Cengiz Topel Caddesinde grubun yürüdüğü sırada yaşlı bir kadın tepki göstererek, "Terör her yerde var. Vatanımız mahvoldu. Hepimiz bir olalım. Ben yurt dışında yaşıyorum. Vatanımıza gelemiyoruz. Yeşil vatanımızı mahvettiniz. Sizsiniz böyle yapan, kurban olun AK Parti'ye. Vatanı vatan yaptı. Düşmanınızı bilin dedi.

"BEN BU KOLUMU VATAN İÇİN VERDİM"
Grubun yürüyüşü sırasında kolundan yaralı olan bir gence grup henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tepki gösterdi. Kolu sarılı genç, "ben kolumu vatan için verdim diyerek eylemcilere tepki gösterdi. Vatandaşlar olayın büyümemesi için genci bir alışveriş merkezinin içine soktu.
Grup ardından Üniversite Caddesine kadar sloganlar atarak yürüdükten sonra olaysız şekilde dağıldı.

kalan karakter 1000

mehmet kaplan mehmet kaplan

bu nedir anlamıyorum ölenler sanki vatan için ölmüş.kardeşim bu ülkenin sınırlarını korumak adına hergün.ŞEHİT CENAZELERİ geliyor.bunlara gösterilen sevgi ve saygı maalseef ama maalesef ŞEHİT cenazelerine GÖSTERİLMİYOR.burada bir terslik var.sen devlete karşı gelmek için toplanacaksın hemde nasıl olduğu kimin yaptığı hemen hemen belli olan bir olayda devleti suçlayacaksın.yesinler senni n aklını kimse buna kanmaz.kananların aklından şüphe ederim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 11.10.2015 18:25
ozan ozan

kusura bakmayın ama Ankara da ölenlere üzülmüyorum. çünkü pkk ve bana göre hdp kendi yaptırıyor.Daha evvelde seçimden önce oldu. bu sefer yemezler. ve bu gösteriye katılanlar da kendi destekçileri olduğuna göre ben niye üzüleyim. ben polisine , askerime , sivil vatandaşıma , doktoruma v.b. şehitlere üzülüyorum. desteklediği fikir tarafından oy için kurban edilene üzülmüyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet29
hayır0
cevapla 11.10.2015 12:52
hoca yusuf ali hoca yusuf ali

akp ye siz kurban olun koyun sürüsü hırsız katil destekcisi şerefsizler

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır4
cevapla 11.10.2015 12:15
kürt kürt

o tepki verenin suratına bakın birde o kızın suratına bakın hangisinin suratı CEHENNEM SURATINA BENZİYOR? birinin suratından nur birinden ŞER akıyor bu ülkeyi terör yuvası yapanlar lanetlenmiş insanlar adam olun domuzluktan vaz geçin. size oy veren kürk kardeşlerimize acırım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır1
cevapla 11.10.2015 09:22
vefa vefa

sizlerin amacı , ülkemi suriye ye çevirmek, ama buna asla müsade etmeyeceğiz, ucunda ölüm de olsa vatanımızı sizlere böldürmeyeceğiz. hem ekmeğimizi yiyip hemde ihanet edemeyeceksiniz. türk e ihanet eden herkes cezasını çeker.

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır0
cevapla 11.10.2015 08:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.