Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 10.10.2015 21:32

'dan 'ya taziye telefonu

Recep Tayyip , Ankara'da birçok vatandaşın hayatını kaybetmesine, birçok vatandaşın da yaralanmasına yol açan terör saldırıyla ilgili olarak Genel Başkanı 'yu telefonla aradı.

Erdoğan'dan Kani Beko'ya taziye telefonu
Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, , Ankara'daki Emek Barış ve Demokrasi Mitingi'nin katılımcıları arasında yer alan 'in Genel Başkanı Beko'ya geçmiş olsun dileklerini ileterek, patlamada hayatlarını kaybedenler için tekrar taziye dileğinde bulundu. Erdoğan'ın ülkenin huzuruna kasteden bu menfur saldırının aydınlatılması için devletin tüm imkanlarının seferber edildiğine dikkati çekerek olayın takipçisi olacağını vurguladığı öğrenildi. Toplumun tüm kesimlerinin terörün karşısında olmasının, duyarlı ve sorumlu bir davranış sergilemesinin önemine işaret eden Erdoğan, hayatlarını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifa dileğinde bulundu. DİSK Genel Başkanı Beko'nun da saldırının tüm Türkiye'yi üzüntüye boğduğuna değinerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sergilediği duyarlılıktan dolayı teşekkür ettiği belirtildi.

kalan karakter 1000

hakkı hasan hakkı hasan

hakkı yalcın güzel yazmışsın ama gercektenmi böyle düşünüyorsun yoksa numaramı yapıyorsun gercekten insani olarak yazdıysan tebrikler eger algı operasyonu yapıyorsan sende katilin yanındasın katilleri sende biliyorsun millette

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.10.2015 12:24
Aras Aras

yaa ne telefonu ediyorsunuz zaten işin organize eden sözde işçi sendikası.,arka bahceleri pkk.,diğer ne kadar soll terör örgütü varsa onların kirli.,alçak.,kahpe ve hainlik üssü olmuş.., İNŞAALLAAAHH HAZRETİ ALLAH,IM YAPTIĞINIZ YAPACAK OLCAĞINIZ BÜTÜN PLANLARINIZI.,OYUNLARINIZI.,TUZAKLARINIZI.,YALANLARINIZI.,İFTİRALARINIZI.,ALÇAKLARINIZI.,KAHPELİKLERİNİZİ.,HAİNLİKLERİNİZİ VEDE BİN 1 TÜRLÜ BÜN TÜRLÜ PLANLARINIZI DIŞ DSETEKÇİLERİNİZ ve İÇ YERLİSİZ MİLLİSİZ ŞEER GÜÇLERİNİZ İLE BERABER BAŞINIZA GEÇİRSİNN İNŞAALLAAAAHHH...AMİİİİİİNNNNNNNN...........

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 11.10.2015 10:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.