Bugünkü
Takvim

Skandal tören

Millet şehitlerine ağlarken 'nin adli yıl için düzenlediği etkinlikte avukatlar göbek attı. Törene katılan lideri oynayanlara alkışlarla eşlik etti

Skandal tören
Vatan evlatları kalleş saldırılara maruz kaldı. Türkiye günlerdir şehitlerine ağladı. 7'den 70'e herkes ayağa kalktı. Teröre lanet yağdırdı. Eğlence mekanları dahi kapılarını kapattı. Ancak, bu hüzün ortamı 'yi ve destekçilerini etkilemedi. Daha önce gerçekleştirilen adli açılış törenini protesto eden ve üyeler alternatif bir açılış töreni düzenledi. Etkinliğe CHP Genel Başkanı Kemal da katıldı. Programda ortaya skandal görüntüler çıktı. Avukatlar göbek atarak doyasıya eğlendi. Bazı yargı üyeleri ile özellikle İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal'ın göbek şovu görüntüleri izleyenleri hayrete düşürdü. Etkinliğe katılıp, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun yanında oturan Kılıçdaroğlu, göbek atanları alkışlayıp tempo tuttu. Bu durum, sosyal medyada büyük tepki çekti. Vatandaşlar, "Böyle bir ortamda yapacak iş yok muydu?" yorumlarında bulundu.

ZEYBEKTEN SONRA GÖBEK ŞOV
Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı etkinlikte zeybek ekibinin ardından Roman havası çalındı. Metin Feyzioğlu, İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal'ın göbek sovunu övüp "Ümit iyi kıvırıyor" dedi.Türkiye'nin PKK'ya yönelik operasyonlarını durdurması için mücadele verenlerin başında gelen İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, şehit haberlerine aldırış etmeden göbek atarak dans etti.

İşte o anlar:


kalan karakter 1000

ahmet türkcan ahmet türkcan

Barolar birliği değil dansözler birliği.Tüm TÜRKİYE kan ağlarken kemal kılıçdaroğlu ve ekibi iyi kıvırıyor.Hiçmi vicdanınız sızlamıyor.Sizin için şehit,vatan,milletin ne önemi var siz kıvırmaya devam edin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 09.09.2015 17:11
calp calp

herkes kendine yakışanı yapıyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 09.09.2015 16:11
güloş güloş

allahın laneti üzerinize olsun göbek atasn barolar birliği-koca kulak feyzi kılctaroğlu

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır6
cevapla 09.09.2015 14:06
Vatandaş Vatandaş

Hayat onlara güzel,garibanın çocukları vatan için can vermiş,ülkenin başında terör belası varmış,umurlarında mı ? dünya .En çok üzüldüğüm nokta o zaten, cefayı garibanlar çekerken birileri sefa sürüyor. Bir de şehitleri siyasi amaçları için kullanmıyorlar mı o zaman kahroluyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır5
cevapla 09.09.2015 13:45
misafir misafir

utanmazlar..utanmazlar...eğer burada erdoğan olsaydı doğan medyası iyi döktürürdü..ama kılçdaroğluyla koca kulağı hiç görmezler..ama millet görüyor..işte o yüzden %25i geçemezler..

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır6
cevapla 09.09.2015 13:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.