Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.09.2015 Gazete
ABONE OL

Skandal tören

Millet şehitlerine ağlarken 'nin adli yıl için düzenlediği etkinlikte avukatlar göbek attı. Törene katılan lideri oynayanlara alkışlarla eşlik etti

Skandal tören
Vatan evlatları kalleş saldırılara maruz kaldı. Türkiye günlerdir şehitlerine ağladı. 7'den 70'e herkes ayağa kalktı. Teröre lanet yağdırdı. Eğlence mekanları dahi kapılarını kapattı. Ancak, bu hüzün ortamı 'yi ve destekçilerini etkilemedi. Daha önce gerçekleştirilen adli açılış törenini protesto eden ve üyeler alternatif bir açılış töreni düzenledi. Etkinliğe CHP Genel Başkanı Kemal da katıldı. Programda ortaya skandal görüntüler çıktı. Avukatlar göbek atarak doyasıya eğlendi. Bazı yargı üyeleri ile özellikle İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal'ın göbek şovu görüntüleri izleyenleri hayrete düşürdü. Etkinliğe katılıp, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun yanında oturan Kılıçdaroğlu, göbek atanları alkışlayıp tempo tuttu. Bu durum, sosyal medyada büyük tepki çekti. Vatandaşlar, "Böyle bir ortamda yapacak iş yok muydu?" yorumlarında bulundu.

ZEYBEKTEN SONRA GÖBEK ŞOV
Kemal Kılıçdaroğlu'nun katıldığı etkinlikte zeybek ekibinin ardından Roman havası çalındı. Metin Feyzioğlu, İstanbul Baro Başkanı Ümit Kocasakal'ın göbek sovunu övüp "Ümit iyi kıvırıyor" dedi.Türkiye'nin PKK'ya yönelik operasyonlarını durdurması için mücadele verenlerin başında gelen İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, şehit haberlerine aldırış etmeden göbek atarak dans etti.

İşte o anlar: