Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 01.09.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.09.2015 03:29
ABONE OL

İtibar celladı işbaşında!

Hürriyet Yazarı ; Milletvekili iken yere göğe sığdıramadığı 'i Tayyip Erdoğan'a destek veren açıklamalarda bulunması sonrasında bu kez hedef tahtasına oturttu.

İtibar celladı Ahmet Hakan işbaşında!
ikiyüzlülüğünü gözler önüne sermeye devam ediyor. , Hürriyet'teki köşesinde son günlerde yaptığı açıklamalarla 'yi yerden yere vuran 'i hedef alan bir yazı kaleme aldı. Türkiye basınında itibar cellatlığıyla ünlenmiş Hürriyet en büyük kalemşorleriden birisi olan Ahmet Hakan, İhsan Özkes'in Tayyip Erdoğan'ı desteklemesini hazmedemedi ve Özkes aleyhine linç kampanyası başlattı.

ERDOĞAN DÜŞMANI MEDYA
Yayın politikasını ve Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerine kuran Doğan Medya, sahip olduğu yazılı ve görsel medya organları yoluyla sürekli manipülatif haberlere imza atıyor. Özellikle Erdoğan'ı destekleyen isimlerle ilgili yakışıksız ve itibar sarsıcı haberlere imza atan Doğan Medya, bunun en son örneğini İhsan Özkes olayında sergiledi.

SON KURBANLARI ÖZKES
Hürriyet'teki köşesinde "Hayrola İhsan Hoca Bel'am mı oldun?" başlıklı bir yazı kaleme alan Ahmet Hakan, İhsan Özkes'i Firavun'dan yana olmak suçladı. Köşesinde kullandığı "Firavun" tabiriyle Erdoğan ve AK Parti düşmanlığını bir kez daha gün yüzüne çıkaran Ahmet Hakan tetikçiliğin de ötesine geçerek ahlak ve saygı sınırlarını bir kaz daha aştı.

DOĞAN'IN TETİKÇİLERİ İŞBAŞINDA!
Halkın oylarıyla seçilmiş bir cumhurbaşkanına adeta savaş açan ile kalemşorleri AK Parti ve destekçilerini aşağılayıcı ifadeler kullanmaktan hiçbir zaman geri durmuyor. Her seçim döneminde sahip olduğu tüm imkanları CHP için seferber etmekten çekinmeyen Aydın Doğan, seçim yaklaştıkça Erdoğan ve AK Parti'ye tüm gücüyle saldırıyor. Ahmet Hakan'ın Özkes ile ilgili yazdığı yazı bunun en somut örneklerinden birisi oldu.

İTİBAR CELLADI AHMET HAKAN!

Doğan'ın itibar cellatlarından birisi olan Ahmet Hakan, yaklaşan 1 Kasım Seçimleri öncesinde üzerine düşeni yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı destekleyen eski CHP'li İhsan Özkes hakkında küçük düşürücü bir yazı kaleme alarak o ismi kamuoyu nezdine itibarsızlaştırmaya çalıştı. Bu tür karalama kampanyaları Doğan Medya bünyesinde çalışan Ahmet Hakan ve türevlerinin her seçim öncesinde sıkça uyguladığı bir yöntem.

DOĞAN MEDYA KOMPLO FABRİKASI
CHP ile birlikte her seçim döneminde halkın şamarını yiyen tarafta yer alan Doğan Medya için AK Parti ve Erdoğan karşısında kaybetmek artık kaçınılmaz bir kader haline geldi. İşte bu sebeple olacak ki yeri geldiğinde terörün bile en büyük destekçilerinden birisi haline gelen Aydın Doğan ve çetesinde 'ya tutarsa' mantığıyla sahneye konan kirli senaryolar ve komplolar hiç bitmiyor. "Can çıkar huy çıkmaz" deyimi tam da bu grup için icat edilmiş olsa gerek Doğan Medya benzer bir senaryoyu bu kez 1 Kasım Seçimleri öncesinde sahneye koydu. Kurbanlarından birisi olarak bu kez eski CHP'li İhsan Özkes'i seçen sabıkalı medya grubu o meşhur linç kampanyalarına Ahmet Hakan aracılığıyla start vermiş oldu.