Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 08.07.2015 10:07
  • Son Güncelleme: 08.07.2015 10:33

Bahçeli: İkisi de çekik gözlü fark eder mi?

Geçtiğimiz günlerde ler tarafından sanılıp hedef alınan turist için Bahçeli'den açıklama geldi. Bahçeli, "Koreli ile Çinliyi ayırt edecek özellik nedir? Çekik göz. Baktı ki ikisi de çekik göz. Fark eder mi?" dedi.

Bahçeli: İkisi de çekik gözlü fark eder mi?
MHP Genel Başkanı , Doğu Türkistan'a destek amaçlı yapılan eylemlerde ler tarafından turistlere yapılan saldırı ve Çin restoranına yapılan saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu.

"İKİSİ DE ÇEKİK GÖZLÜ FARK EDER Mİ?"
Bahçeli, Ülkücülerin sanıp Koreli turistlere saldırmasına ilişkin " Bunlar genç çocuklar. Birisi sürükler, bunlar da arkasından gidebilir. Hem Koreli ile Çinliyi ayırt edecek özellik nedir? Çekik göz. Baktı ki ikisi de çekik göz. Fark eder mi efendim?" dedi.

"BİZİM NE ALAKAMIZ VAR"
Devlet Bahçeli, Çin lokantasına yapılan saldırıya ilişkin ise şunları söyledi; "Bu tür eylemleri başka amaçlara taşıyan provokasyon olayları çok yaygındır. Televizyonlarda anlattım: Bozkurt işareti ile Heavy Metal işareti birbirine çok benziyor. Küçük bir farklılık var arada. Lokantadaki bir kişiyle bizim ne alakamız var? Ama iki-üç insanı yönlendirip provokasyon yapmak kolay."

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

misafir misafir

artık mhp ebedi muhalefet partisidir...

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 08.07.2015 21:27
bekir genc bekir genc

al sana devleti yönetsindiye oy verilen adam dakika bir çin le ilişkiler sıfır nasıl bir insan bunlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 08.07.2015 20:52
ceren ceren

ülkemizdeki uygurlarada saldiralim o zaman onlarda cekik gözlü, her gördügümüz cekik gözlüye saldirmamiz lazim bu mantikla cikarsak yola bu yüzden bir lafa bakarım laf mı diye. bir de söyleyene bakarım adam mı diye, ha bos teneke ha bahceli hic fark göremiyorum bu aciklamya bakarsak

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 08.07.2015 16:29
SEDAT CAKMAKCI SEDAT CAKMAKCI

Ismin DEVLET Soyadi BAHCELI. Temsil etdigin Mevki MHP Baskanligi,Yillarca Siyasetci olarak gösteriliyorsunuz.Bir vatandas olarak sana nasil oy vereyim.Bana göre ;DEVLET,BAHCE Ve Insan dan birhabersin. Yukarda kullandiginiz kelimeden hic bir sey anlayamadim.yok öyle demedim böyle demedim.diyebilir siniz.anlayamadigim,Yasadigimiz dunyada yedi milyar insanin yasandigi solenir hemen hemen yarisi cekik gözlu. Bircök Irk,Bircök Inanc,ve Bircök Ulkelere mensuplar Bunlardan haberiniz varmi varsa Nasil bir baglanti kurarak böyle bir cumle kurdunuz.ALLAH Akil versi Bana veya Sana.AMIN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 08.07.2015 16:24
kalender kalender

Bu zihniyette bir partinin Türkiyede olması ve parlamentoda temsil edilmesi insanı düşündürüyor ve üzüyor.Dün de Prof.ünvanlı bir millet vekilinin Deniz Baykal için sarfettiği söz dehşet verici.Üstelik AK partiyi de töhmet altında bırakan bir beyenattı.Bu zihniyetler 21.yüzyıl dünya siyasetine yakışacak nitelikte değil.Böyle devam ederlerse siyaset sahnesinden silinir giderler ve yazık olur.Zira bu partiye gönül verenlerde var ağızlardan çıkan sözlere dikkat etmek gerekiyor.Buna Devlet Bahçeli de dahil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 08.07.2015 16:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.