Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 02.04.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 02.04.2015 17:31

Aramayı soyunarak protesto etti!

Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın avukat kılığında adliyeye giren teröristlerce şehit edilmesinin ardından bugün adliyeye girişlerde üstleri aranan avukatlar duruma tepki gösterdi.

Aramayı soyunarak protesto etti!
Çağlayan'da bulunan İstanbul Adliyesi'nde arama gerginliği yaşandı. Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesinin ardından Başsavcılık, avukatların da girişlerde aranması talimatı verdi. X-ray cihazından geçtikten sonra içeri girmelerine izin verilen avukatlardan bazıları uygulamaya tepki gösterdi.

Adliye girişinde üzerinin aranmasına tepki gösteren feminist soyundu. Üzerindekileri çıkaran avukatı etrafındakiler şaşkınlıkla izledi.

GÜVENLİKÇİLERLE TARTIŞMA
Üstlerini aratmak istemeyen avukatlar güvenlikçilerle tartıştı. Bunun üzerine araya giren polis, Başsavcılığın talimatını hatırlattı. Buna rağmen avukatlardan bazılarının tepkilerini sürdürdükleri görüldü.
kalan karakter 1000

Fuat Fuat

Bu avukatlar,Uğur Dündar ın kastettiği soyunan,stiprizi seven,yapan siyonist,marksist,zihniyetin avukatları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.04.2015 01:11
Sinan Sinan

Çekimlerden gelmiştir kesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 02.04.2015 23:53
okur-yazar okur-yazar

şöyle meydanlık bi yerde soyunaydı da gariban Millet, eylem nasıl olurmuş bi göreydi

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 02.04.2015 23:47
ismail efe ismail efe

beyler siz kendinizi ne sanıyorsunuz.avkat olan suç işlemez diye bir kesin garantinizmi var.herkes kurallara uyacak kardeşim.kim olursan ol o kurallara uyacaksınız.yoksa aklınızın arkasında bir şeylermi var diye düşünür insanlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 02.04.2015 23:30
yazilidir yazilidir

bunlar alaman malidirlar almanyada soyuna soyuna bu hale geldiler teröristlerin bankasi almanyadir dhkp-c yi almanya egitiyor büyütüyor ve türkiyeye soyunmaya gönderiyor türkiyenin mütefigi ve en sinsi düsmani almanyadir bu ülke bizi bölmek icin elinden geleni yapiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 02.04.2015 23:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.