Bugünkü
Takvim

sultanların kemiklerini köpeklere attırdı

A Haber’de yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre’ye Tarihçi-Yazar Kadir Mısıroğlu konuk oldu.

  • Güncel
  • 28.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2015 02:00
ABONE OL
CHP sultanların kemiklerini köpeklere attırdı
Programda çok çarpıcı açıklamalarda bulun Kadir Mısıroğlu, '' mebusu Fahrettin Altay, Selçuklu hanedanı sultanlarının kemiklerini mezardan çıkarttırıp köpeklere attırdı. Vatan toprağımız Batum pisi pisine elden gitti. 4,5 milyon rubleye ve 20 bin tüfeğe Ruslara satıldı. İsmet İnönü Batı Trakya'yı Yunanlılardan alıp Bulgarlara verdi. Lozan'da Egedeki 12 adayı Türkiye'ye verdiler ama biz almadık.'' dedi.Mısıroğlu büyük yankı uyandıran açıklamalarına şöyle devam etti:

► Tek parti CHP döneminde 'de bir ye çevrildi.

► CHP Diyarbakır'da 3 bin sahabenin mezarını yok etti.

► Tek parti CHP döneminde mezarları açıp kafa tası ölçtüler.

► Hz. Hamza hariç Uhud şehitlerinin mezarları da taşınmıştır.

kalan karakter 1000

salih salih

chp şerefsizleri siz gidin kendi ceddinizin kemiklerini israil itlerine atın yalasınlar, siz zaten ataisizniz bunu dini imanı olmayan inanç bağı olmayan şerefsiz mahluklarsınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 28.02.2015 23:03
ilyas.az ilyas.az

CHP onu etti bunu etti......CHP zihniyeti daha acik bir ifadeyle M.kemal Islama karsi inkilap yapmistir.Artik bunu söylemenin zamani gelmedi mi? Birtürlü kemali agziniza alamayip CHP karsitligini AKP lehine kullanmanin hicbir anlami yoktur.Iyi niyetliysaniz HILFET DEVLETIMIZI SIYONISTLERIN VE BATILILARIN EMRIYLE ILGA EDIP DÜNYA MÜSLÜMANLARININ BASSIZ KALMASINA SEBEP OLUP; ISLAM COGRAFYASINDA SIYONIST DEVLET KURULMASINA; BATILLARIN OBURLESIP MÜSLÜMANLARI SÖMÜRGE HALINE GETIRMESINE sebep olan M.kemal ve chp nin kimlerin emriyle islam düsmanligi ettigini aciklayip, Devlet olarak Müslümanlardan özür dileyip, Hilafeti tüm kurumlariyla iade etmelisiniz.Veya edilmesini savunmalisiniz...Klasik chp düsmanligi artik yeterli gelmiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır7
cevapla 28.02.2015 14:15
osmanlı osmanlı

CHP HEM TARİHİYLE HEMDE BU HALKIN DİNİNE MUKADDES DEĞERLERİNE SAYGI GÖSTERMEDİĞİ SÜRECE, DARBE SEVİCİLİĞİNDEN VAZGEÇMEDİĞİ SÜRECE SİTTİN SENE İKTİDAR YÜZÜ GÖREMEZ.... BU BÖYLE BİLİNE...

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır6
cevapla 28.02.2015 12:22
Selim Selim

1947’de, CHP faşist (Baas rejimi) iktidarı döneminde, Demokrat Partili kooperatif başkanı Hükümet tarafından görevden alınır.Bu karara karşı çıkan Isparta’nın Senirkent bucağı halkı ile jandarma arasında çatışma çıkar.Köylü”ye öyle işkence”ler yapılır ki; dayak en hafifidir. Çünkü köylüye dışkı da yedirilmiştir.O dönemin görenler yazıyorlar.Hatta başlarındaki şapka alınmış, o şapkanın içine işemeleri istenmiş, sonra da işedikleri şapka, başlarına geçirilmiştir.Yalan ise CHP Faşist Cuntacıları açıklasınlar! Türkiye Halkı na.bazı köylüler yere yatırılmış, üzerlerine binilmiş ve bir “eşek gibi dolaştırılmıştır.Yalan ise açıklayınız...!28 Şubat ın Fasişt Cuntacıları şakşakçıları CHP nin içindeler..Suriye ye Katil Baasçı Esad ı ziyaret edeceklermiş.Göreceksiniz,şaşırmayalım,!Süleyman Şah Türbesi nin yerine de gidip,imha edilen yer üzerinden,Türkiye Halkı na poz verecelerdir,buradan oy devşirme hamleleri atabileceklerdir,bu hainler!Bunlar,Despotçu,Faşistçi,Baasçı ,Ezan ve din düşmanı

Aynı Görüşte misiniz?
evet24
hayır5
cevapla 28.02.2015 11:33
mehmet mehmet

ırkcılığı kaldırmadıkca kavga hiç bitmez. PEYGAMBER efendimiz(S.A.). ırkcılığı kaldırmak için müslümanlar kardeştir diyerek. yok etmeye çalışmıştır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet26
hayır2
cevapla 28.02.2015 11:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.