Bugünkü
Takvim

AB çökecek Türkiye yükselecek

AB çökecek Türkiye yükselecek
Gölge CIA olarak bilinen ABD'li düşünce merkezi , önümüzdeki 10 yıllık dünya siyasetini öngören yeni raporunu yayımladı. Raporda Avrupa Birliği'nin 10 yıl içinde dağılacağı öngörüldü. Gerekçe olarak Avrupa genelindeki ülkelerin çıkarlarının birbiriyle çatışması ve AB'nin 28 üyesine yönelik uygulanabilecek ortak bir politikanın var olmaması gösterildi. Stratfor'un çöküşe geçecek ülkeler raporu arasında Rusya da yer aldı. Türkiye'nin ise önümüzdeki 10 yıl içerisinde yükselişini sürdürmeye devam edeceği açıklandı.

kalan karakter 1000

İnşallah İnşallah

İnşallah.İki büyük birliğimiz olan Türk Birliğini ve İslam Birliğini kurarız ve dünya da adalet ferahlık ve mutluluk görür.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 28.02.2015 12:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.