Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 27.02.2015 14:43

MHP'li Vural'ın o iddiası yalan çıktı

MHP'li 'ın Meclis'te söz alarak Ege Üniversitesi'ndeki olaylarda hayatını kaybeden 'nun yaralı haldeyken polis arabasına alınmadığını ağlayarak anlatmıştı. Ancak Çakıroğlu'nun babası olayın hiç de öyle olmadığını gözler önüne serdi.

MHP'li Vural'ın o iddiası yalan çıktı
MHP Grup Başkanvekili , TBMM Genel kurulunda söz alarak Ege Üniversitesi'ndeki olaylarda hayatını kaybeden 'nun yaralı haldeyken polis arabasına alınmadığını, 45 dakika ambulans beklendiğini dolayısıyla kan kaybından öldüğünü gözyaşlarıyla iddia etmişti. Kanal D televizyonunda katıldığı bir programda bu iddialara yanıt veren Fırat'ın babası Fuat Çakıroğlu şöyle konuştu:

"Bu tamamen organize bir olay. Oğlum 5-6 kişilik bir grupla okula gitmiş. Hazırlıklı planlı projeli olarak bir tarafa çekiyorlar oğlumu. Arbede çıkıyor. Bir kafe gibi bir yer varmış oraya çekiyorlar. Orada elinde bıçaklı bekleyen birisi varmış. Benim oğlumda hiç bir şey yok. Sadece kaçmaya çalışıyorlar. Öldürücü yerlerine, özellikle söylüyorum bunu tecrübeli biriymiş 3 tane öldürücü damarlarına vuruyor bıçağını. İki bıçak varmış elinde. Duyumlarım bu olay böyle gelişmiş. "

Babasının bilmediği ayrıntıları MHP'li Vural'ın nereden bulduğu ise merak konusu...

kalan karakter 1000

misafir misafir

çizmelerimin prof. u profça palavralarla halkı provake etmeye çalıştı. bende diyorumki;palavracı provakatör prof.müsvettelerini üniversiteleden uzak tutarak genç beyinleri zehirlemelerine izin vermeyelim.tüm vatan hainleri için yaşasın illegalite...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 28.02.2015 14:02
yasin yasin

adam değil....................

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 28.02.2015 01:31
hakan hakan

yakın zamanda eşini kaybetmiş bir adamsın yakışmadı sana bu yalan

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır5
cevapla 28.02.2015 01:31
okur-yazar okur-yazar

Allah anaya babaya ve tüm sevenlerine, yakınlarına sabırlar versin, merhumun mekanını da cennet etsin. İyi ki MHP'nin başında Sn Bahçeli var. Yoksa ucuz siyaset için gençleri ve milleti sokağa davet eden bunca ölü sevici varken daha çoook canlar giderdi geçmişte olduğu gibi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 28.02.2015 00:51
İnşallah İnşallah

Önemli olan üniversitelerimizin kuş uçurtmayacak şekilde kesin tedbirler almalarıdır,kanunlar yetmiyorsa yeni kanunlar çıkarılmalıdır.Dinimiz tedbir alınmasına çok önem verir,tedbirler alalım,analar babalar ağlamasın çocuklar ölmesin,İnşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.02.2015 23:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.