Bugünkü
Takvim

Paralel medya yazarı iyice çirkinleşti

Paralel çetenin yayın organı 'nin yazarı , türbesinin taşınmasıyla ilgili çirkin bir yazı kaleme aldı. Kabir için yapılan saygıyı pagan ayinine benzeten Ali Bulaç, saldırıya uğrama ihtimali olan kabrin taşınmasını da çarpıttı.

  • Güncel
  • 26.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.02.2015 11:12
ABONE OL
Paralel medya yazarı iyice çirkinleşti
İşte paralel medya yazarının köşe yazısından o bölümler

KOMİK OKUL MÜSAMERESİ!
'ın na'şını üçüncü defa taşımak tam bir hurafe ve komik bir hükümet müsameresidir. 928 sene önce vefat etmiş bir zatın geriye etinden ve kemiklerinden zerre kalmaz. Zaten taşınan da kemik filan değil, sandukadır. Arkasından sanduka ile "vatan" sıfatını kazanan türbeyi bombalayıp harabeye çevirmek, kendi icat ettiği kutsalı kendisi tahrip etmektir ki, bu da diğer bir müsamere idi.

KABİR TAŞIMAK İSLAMDA YOKTUR!
Yetmedi, hükümet yurtdışında "yeni kutsal toprak" icat etti, bu da Suriye'de PYD'nin hükümranlığı altında ve şahıs mülkü olan Eşme oldu. Cem Sultan'dan Mithat Paşa'ya, Talat Paşa'dan Enver Paşa'ya, S.Halim Paşa'dan Cemalettin Efgani'ye veya Prens Sabahattin'e yapılan nakl-i kuburların İslami bir temeli yoktur.

PAGAN İNAÇLARINI HATIRLATAN ÜRPERTİCİ TÖREN!
Bu konuda halkı bilgilendirmesi gereken Diyanet bu hurafe ve bid'at müsameresine yeni hurafeler kattı. Şanlıurfa Müftülüğü, taşınan sanduka etrafında "dini tören" düzenledi. 928 sene önce vefat etmiş bir zatın sandukası önünde Yasin okudular, bir de pagan inançları hatırlatan ürpertici törenle Suriye'den getirilen toprağı sandukanın etrafına koydular.

kalan karakter 1000

alperen türkmen alperen türkmen

ALİ BULAÇ , siz hangi dine mensub olduğunuzun farkındamısınız ? insanca itiraf ediniz de öldüğünüzde sizi israil de toprağa verelim...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.02.2015 16:50
veli toprak veli toprak

ne kadar dinin içine koymaya çalışsanız bile bu millet yutmayacak

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.02.2015 08:13
zeki zeki

birlikol kardeşcezim hocamısın hacımısın diyanetmisin bu konuda konuşacak en yetkili kişi konuşmuştur tehlike varsa bu yapılır bu ülkenin istihbaratı çalışmaya başlamıştır artık bizleri kolay kolay oldu bittiye getirebilecklerini sanmıyorum ülkemin büyüklerini tebrik ediyorum düzen içinde olanları feryetlara bakarsak çok net mat etmişlerdir

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.02.2015 01:07
zeki zeki

zaman gaztesi telaştanmıdır korkudanmıdır çizgisini onurunu hiçe sayarak yayın yapıyor ben ülkemizin düşmanlarının bu kadar gözü kara yayın yaptığını görmedim hacamatmı oldular ne bu ali bulaç ağabeyimiz efendimiz kamyon kasasına indirilirken niye konuşmaz yoksa sendemi dertlisin ali ağabey nedir derdin açık söylede anlayalım malum biz sizin kadar eğitimli olamadık

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.02.2015 01:00
vijdan vijdan

sen bu yaziyi yazmadan önce amerkadaki kainat imamina sorsayidin sanane diyanetten sizi aglayan hic bir deger yok bu mübarek topraklarda .su rezilige bakarmisiniz peygammer efendimize hakarete varacak yazilar yazan cumhuriyet yazarinin mahkeme kapisinda arkasinda duran abilerine bakarmisiniz yazklar olsun size

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.02.2015 21:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.