Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusu

AK Parti Karaman milletvekili aday adayı , hakkında, Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili açıklamalarında ''Cumhurbaşkanına hakaret'' ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

  • Güncel
  • 26.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.02.2015 20:19
ABONE OL
Kılıçdaroğlu'na bir şok daha!
Beydilli, Karaman Adliyesi önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanlığı Sarayı hakkında yurt içi ve yurt dışında yaptığı konuşmalarda Cumhurbaşkanlığını küçük düşürücü ifadeler kullandığını öne sürdü.

Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nın Türkiye'yi en güzel şekilde temsil eden bir yapı olduğunu ifade eden Beydilli, "Fakat Kılıçdaroğlu bunu diline doladı. Sürekli kaçak saray gibi ifadelerle hem Cumhurbaşkanımızı hem de Cumhurbaşkanlığı makamını ülkeler karşısında küçük düşürdü. Bir Türk vatandaşı olarak bundan rahatsız oldum. Bu ülkeye bir taş dikenden Allah razı olsun. Sayın Cumhurbaşkanımıza aşırı derecede haksızlık yapılıyor. Siyaset aracılığıyla hakaret yapılıyor. Bu da dış ülkeler tarafından bize eksi olarak geliyor" diye konuştu.

Beydilli daha sonra, şikayet dilekçesini Karaman Cumhuriyet Başsavcılığına verdi.

kalan karakter 1000

aslan recep aslan recep

bu vatan haini kemal cokda yavşak reyhanlıda reyhanlıyı havaya ucurdu uluderede kürt kardeşleri vurdu türbeden süleyman hazretlerini getirmemizi hazmetmedi suriyelilere düşman işide düşman israilden boynuna madalya taktılar cocukları kendinden hırsız karısıda emin önünde erkek donu satıyordu birzamanlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.02.2015 19:38
kerim dede kerim dede

ya bu hırsızı neden tutıklamıyorsunuz malı götürmüş allahın uyuz memuru mal beyanını konturol edin koctan zengin nereden calmış hırsız köpek bu kadar malı

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.02.2015 19:25
hatun hatun

tam chplik cokmu aradilar ne nasipsiz bir partimi desem yoksa haci haciyi mekkede d s de y su dakkada bulurmu desem

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.02.2015 19:17
mehmet kaplan mehmet kaplan

siz hiç söz söylemeyin.sadece o zta sgyı nasıl batırdın diye sorun zaten tek kelime edemez.devletin başına geçsin 3 ayda bu memlket yiyecek ekmeğe muhtac olur.örnekleri geçmişte çok var.kemal sunal rahmetlinin bazı filmlerine bakın.nasılda anlatmışALLAH RAZI OLSUN ONDAN.mesela bekçiler kıralı mükemmel.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.02.2015 18:12
neslihan neslihan

bu adamdan tiksiniyorum ya şuna bak ne lafı dinlenir,ne edepten anlar .bu kadar seviyesiz zeka olarak tüm liderlerden bu kadar düşük olan biri nasıl chp ye genel başkan olur ? neden yaparlar? muharrem ince vb. bundan kat kat üstün.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 27.02.2015 16:28
vahi aslan vahi aslan

neslihan hanım muaremde ramazanda bira iciyor en iyisi gene baykal gizli gizli yapıyor ne yapıyorsa

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.02.2015 19:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.